Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Küpeler

Rüyada yeşil küpeler neye işaret eder?

Rüya detayı: rüyamda sevmediğim yengemden 1 çift yeşil taşlı sallanan küpe alıyorum ve küpeleri takıyorum. ve çok seviniyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 12 Ocak 2010, 01:51

Rüyada yeşil küpe aldığını, küpe taktığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yengeyi görmek rüyayı gören kişinin içinde olduğu durum hakkında yengesinin etkisi olduğunu düşündüğünü ifade eder. Bu rüya yaptığı hatalarda haklı ya da haksız olarak başkalarını suçlu görme huyu olanlar tarafından sık görülür.

Rüyada küpe görmek, küpe takmak veya küpe takan birini görmek insanlarla konuşurken onları daha dikkatli dinlemeniz gerektiğini ve bu anlatılanlardan ders çıkarmanızı ifade eder. Rüyada küpe görmek, reel hayatta iletişim konularında mesajlar verir. Kulağı işaret eder. Küpe takmak veya küpe taktığını görmek, insanlarla konuşurken onları daha dikkatli dinlemeniz gerektiğini ve bu anlatılanlardan ders çıkarmanızı ifade eder. Taktığınız küpenin renginin yeşil olması, bunlara dikkat ederseniz hayırlı şeylere kavuşacağınıza yorumlanır.

“Rüyada Yeşil Küpeler” için 6 yanıt

Tuğba

Küpe karşındakini dikkatlice dinlemek, onu iyi anlamak manası taşır. yeşil huzur, sakinlik demektir.

Yeşil küpe görmek, huzurlu olmak, sıkıntı yaşamamak için karşındakini can kulağı ile dinlemek gerektiğini ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir