Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Mercimek Görmek

Rüyada yeşil mercimek neye işaret eder?

Rüyamda aylardır görüşmediğim bir arkadaşımla telefonda konuşuyordum, ona “doktorun dediğine göre 4 günüm varmış, kollarımı kaybedecekmişim” diyordum. Mutfakta su kaynatıyorum ve birden kaynar suyu kırmızı bir kabın içindeki yeşil mercimeğin üstüne döktüm. O anda yaptığıma pişman oldum ve kollarımda dayanılmaz ağrı hissetmeye başladım, sanki kollarım kemiklerim erir gibiydi.

Annem şaşırmış görünmedi hiç, güneş doğana kadar başımda bekledi ve ben güneş doğunca artık “güneşlenmem lazım yoksa kollarımı kaybedeceğim” deyip durdum, pencereden gelen ışık yetmiyor diye sokağa çıkmak istedim sürekli ama annem engel olmaya çalıştı, en sonunda ben ağladıkça kapıyı açtı ve bana “gidebilirsin” dedi ama gideceğime de üzüldü bir yandan.

Saçma bir rüya olduğunu düşündüm önce ama sonra düşünmeden edemedim ve tam uyandığımda ezan saatiydi, beni oldukça ürküten bir rüyaydı. Bunun manası nedir?

Takma isim :Dharma
Yaşınız :25
Cinsiyetiniz :Kadın
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :Öğrenci
Ruh haliniz :Neşeli, güleryüzlü bir insanım

Rüyada yeşil mercimek görmek neye yorulur?

Rüyaların kesinlikle saçması normali olmaz. Tutarlı tutarsızı, değerli değersizi olabilir ya da öyle nitelenmektedir. Örneğin insanın aslana dönüşmesi normalde çok saçmadır ancak rüyada çok değerli mesaj verir. Rüyanızın ana unsurları rüyada kolunu kaybedeceğini düşünmen ve yeşil mercimek üzerine kaynar su dökmüş olmandır.

Rüyada kolunu kaybedeceğini görmek / düşünmen, gerçek yaşamında kimi durumlar sebebiyle kafanın karışık olduğunu göstermekte, sahip olduğun yetenek veya özellikleri tanımakta, onların farkında olmakta zorluk çektiğini işaret etmektedir.

Rüyada kaynar su görmek  şu anda sizin duygusal bir çöküntü içinde olduğunuzu gösterir, kaynayan su  aynı anda şuur altındaki duygularınızın dışarı çıktığını yani etrafınızdaki kişilerin sizin iç dünyanızı simdi anlamaya başladıklarını ifade eder, içinizdeki öfkeyi dışarı atın ve rahatlayın manası taşır. Bakınız rüyada su görmek rüya tabiri sayfası.

Rüyada yeşil mercimek görmek bir yakınınızın  aşk hayatınıza yönelik komplo kurduğuna yorumlanır. Bakınız rüyada mercimek görmek rüya tabirleri sayfası.

Mercimek üzerine kaynar su dökmeniz, iyiliğinizi istemeyen yakınınızın farkında olduğunuzu belkide bunu ona belirttiğinizi göstermektedir. Pişman olmanız ise aynen gerçek yaşamda olduğu gibi bir pişmanlığı işaret etmektedir.

Not: hakkınızda yeterli bilgi olmadığı için tam yorum yapılamadı. Lütfen bu bilgilerle mesajı tespit eder misiniz? İleride görüş ve düşüncelerinizi bu sayfaya eklerseniz seviniriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir