Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Renkli Akrep Görmek

Rüyada yeşil akrep görmek ne demektir?

Selam, Rüyamda yeşil renkli akrep gördüm. Ben rüyamda bir evin içinde yeşil renkte olan bir akrebi bir beyaz yatak üstünde yakalamaya çalışıyordum.

Akrebi elimdeki ince tahta parçasıyla kavanoza koymaya yakalamaya çalışıyordum, bir an yakalıyordum derken kenara düşüyor ve ben kaybettim diye korktum ama birden bacaklarını gösterdi ama o esnada da gözüme yeşil renkte bir örümcek olarak göründü. Ortam beyaz ve renkleri yeşil, bu ruyanın anlamı nedir, teşekkur ederim. 29 erkek serbest meslek. 08 Aralık 2009, 01:38

Rüyada yeşil renkli akrep görmek neye yorulur?

Evde akrep görmek, hilebaz biri ile iş yapıp aldatılacağına işarettir. Yatakta akrep görmek, evdeki birinin yolculuk yapacağına işaret eder. Yeşil akrep size zararı olmayan bir düşmana veya rakibe işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada akrep görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada yatak görmek, aşk ve yola çıkmak anlamına gelir. Rüyada örümcek görmek haber almak olarak yorumlanır, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza işaret eder. Örümceğin evde dolaştığını görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine işaret eder.

“Rüyada Yeşil Renkli Akrep Görmek” için 4 yanıt

Rüyada mezarda akrep görmek neye işaret eder
İsmim Mahmut, bekarım, bay bayan terzisiyim. Beni ilk olarak akrep dedemin mezarında dua ederken sokmuştu, bende koluma 7 sene önce akrep dövmesi yaptırdım.
Bugün rüyamda mezarlık içinde 2 tane küçük sarı akrep gördüm 1 tanesi sağ ayağımda diğeri de sol ayağımda idi, ayaklarımı soktular, çok az sinek ısırığı gibi bir acı verdi ve ikisininde üzerine bastım, akrepleri öldürdüm ve uyandım. Bu ne demek.

Mahmut selam, rüyanız önemli bir tehlike atlatacağını ancak önemli bir yara almadan bundan kurtulacağını işaret etmektedir. Akrep konusunda detaylı bilgi için akrep rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Selamun Aleykum
Benim Rüyam çok garipti. İnançsız birisi ile konusuyordum sonra onun eline doğru akrebin geldiği gördüm ve bağırdım sonra akrep yere düştü ve ben ona yastık atmaya başladım . Akrep tam gidiyordu geri dondu ben yastik atmaya devam ettim .Akrep bir anda büyük bir yilana döndu tam sokacakti ki sabah ezanı okundu .Kaktim namazımı kildim .Hala etkisindeyim.
NOT1= AKREP yeşil idi yılan da yeşildi
NOT2= İnançsız olan adamın elinin altında Kur’an-i Kerim vardı
NOT3=Rüya uyudugum odadaydi
Allah hayra cevirsin
Vesselam

Merhabalar. Rüyamda çalıştığım tekstilde bir genç bana içi kocaman yeşil böceklerle dolu birkap veriyordu. Böcekler birbirine bağlıydı. Bana bu böcekleri ayırmamı söyledi. Ben kesmeye başladıktan sonra farkettim ki bir tane akrep te bu böceklerin arasında onlara bağlı. Korkarak akrebi de kestim. Ama akrep bana hiç bir şey yapmadı. Büyük bir başarı ve mutluluk duydum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir