Rüyada Yeşil Renkli Başörtüsü Görmek

Rüyada yeşil renkli başörtüsü görmek neye çıkar

Merhabalar,

3 senedir yaşadığım bir ilişki için en başlarda istihareye yatmıştım ve rüyamda başımda iki kat yeşil başörtüsü, onun üzerinde beyaz başörtü, daha üstünde de beyaz gelin çiçeği görmüştüm.  Bunları yorumlarsanız sevinirim.

Kimden: goncagül
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:40
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Anahtar kelimeler: başörtüsü, istihare rüyası

Rüyada yeşil renkli başörtüsü görmek neye yorumlanır

Goncagül merhaba,

Bu harika, oldukça kıymetli rüyayı bizlerle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. 3 yıl kadar önce gördüğünüz rüyanın açıklamasını istiyorsunuz, buna dikkat etmek lazım.

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda içinizdeki yüksek hırsınızı ya da zor beğenir, mükemmelci huyunuzu kontrol edebilirseniz güzel, mutlu bir evliliğin sizi beklediğini ve sonunun hayırlı olacağını müjdelemektedir.

Rüyada yeşil baş örtüsü görmek, bekarlar için güzel, mutlu bir evlilik ifadesi olup evli olanlar için evlilik yaşamlarında hayırlı gelişmeleri işaret eder. Bakınız rüyada başörtüsü görmek rüya tabirleri sayfası.

Rüyanızda gördüğünüz beyaz başörtüsü ise, hızla gerçekleşecek evliliğin hayırlı olacağına işaret eder.

Rüyada gelin çiçeği görmek, rüyayı görenin yaşamdaki hırsı hakkında bilgi verir. gelin çiçeği ne kadar büyük veya ne kadar gösterişli olursa bu o derece fazla hırslı olduğunuzun işaretidir. Bu rüyanın verdiği en önemli mesaj, hırsını kontrol etmek gerektiğine işaret eder ve hırsınızı kontrol edemezseniz bunun başınıza iş açabileceğine yorumlanır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir