Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Sarı Dinozorlar

Rüyada yeşil sarı dinozor görmek ne demektir?

Rüyada yeşil sarı dinozorlar görmekBen 36 yaşında, bekar bir bayanım, bankacı olarak çalışıyorum. Rüyamda dinozorlar gördüm, onlardan kaçmaya çalışıyordum ve saklanıyordum.

Dinozorlar yeşil sarı bir renkteydi, aralarında yavru olanlar da vardı, beyaz kabinlere saklanmaya çalışıyordum, kimi zamanlarda ise havada bir yağmur vardı. Rüyamın açıklamasını yapabilir misiniz? İpuçları : beyaz kabinler, dinozor, dinozordan kaçmak, yağmur, dinozor rüya tabiri.

Rüyada yeşil sarı dinozorlar görmek neye yorulur?

Merhaba, Bu konuda rüyada dinozor görmek güçlü olmak arzunuzu, macera tutkunuzu, hayallerinizi simgeler. Renginin sarı ve yeşil olması belki bir anlam taşıyabilir, bunun için sarı ve yeşil renklerin anlamlarını araştırıp bu bilgilerle içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirip rüyanın mesajını kendiniz bulmalısınız.

Rüyada birinden veya bir şeyden kaçtığını görmek bilinç altınıza yerleşmiş bu konuyu çözmeniz gerektiğini, aksi halde bu gizli endişe veya korkuyu sürekli yaşayacağınızı temsil eder. Bakınız kaçmak rüya tabiri.

Rüyada birisinden veya bir şeyden saklandığını görmek reel hayatta kimi olaylar, durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir