Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Soğan Görmek

Rüyada yeşil soğan görmek neye işaret eder?

Yeşil soğan, kıvırcık gibi bagaj ve arabanın tavanı, dolu yeşil sebzelerin araba dolusu ve sebzeleri poşetsiz bir şekilde eski iş yerime geldiğini, içeri aldığımızı ve içeride ay ışığı parıltısı gördüm, arkadaşımın tezgahta yediği ekmeğin kırıntılarını avucumun içine bir bezle temizlediğimi gördüm. O gece evlilik için istihareye yatmıştım. Anlamı nedir acaba?

Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz :Normal
Anahtar kelime : yeşil soğan, yeşillik, ekmek kırıntısı, eski iş yeri, ay ışığı

Rüyada taze soğan görmek yorumu

Rüyada yeşil soğan görmekRüyada yeşil soğan görmek ağlamak, gözyaşı dökmek, sevinç gözyaşı anlamlarını simgeler. Taze soğan görmek aynı zamanda ayrılık acısını, gözyaşı dökmeye işaret edebilir. Rüyada kıvırcık marul görmek, üzerine gittiğiniz, çözmeye uğraştığınız sorun hakkında herhangi bir sonuç alamadığınızı, tekrar aynı noktaya geldiğinizi ve çevrenizin sizi bu sorun karşısında izlediğini işaret eder. Rüyada ayışığı görmek, gizlenen şeylerin duyulmasına işaret eder. Bence bu derinlerdeki kimi duygu ve düşüncelerinizin (sanırım evlilik) yüzeye çıkmaya başladığını, bu konuda somut bir adım atacağınızı işaret etmektedir. Rüyada ekmek görmek, nimet, fırsat, yaşamın temel ihtiyaçlarını simgeler. Arkadaşınızın ekmek kırıntısını avucuna toplaması, nimete saygı gösterir. Çevrenizde erdemli, iyi dostlarınız olduğunu işaret eder. Soğan yeşil soğan yediğini görmek sevinç gözyaşlarını işaret eder.

“Rüyada Yeşil Soğan Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yeşil soğan toplamak
Rüyamda kapının önünde oturuyorduk, yengemlerin bahçesinde yengem yeşil soğan topluyordu, bana da verdi. Sonra küçük kızı soğanları geri istedi bende verdim. Bunun manası ne demektir?

Yengem ucuza gidip makyaj eşyası alacağını söyledi ve benimde isteyip istemediğimi sordu hayır dedim.sonra yengem gidip yeşil soğan alıp gelmiş bu ne dedim yeni allık buymuş bunun bi dalını yiyince yanakların al al oluyormuş dedi.o anda da bi otobüs yolculuğu gibi bişeydik.bi sürü arkadaşım vardı ve hepsi hayret etti denemek istediler.y.soğanı aklı iyi olmayan kuzenime almıştı yengem.önce vermek istemedi kuzenim sonra zorladılar tamam dedi herkese bi dal verdi ve hherkesin çok hoşuna gitti soğan çok tatlıymiş bizede alın dediler.ama ben yedim mi hatırlamıyorum.acaba nedir bunun yorumu:)

Ekmek arası yeşil soğan, domates, peynir koymak
Merhaba, 25 yasinda bekar bir kizim, ruyamda mescid gordum. Bir cok insan vardi, arkadasim ekmek arasi yesil sogan, domates ve peynir dagitiyordu. Ben ise cay dagitiyordum. Sonra ellerimizdekiler bitti bende “hemen ekmek hazirlayayim” dedim ama once mescide girip kaç kisi geriye kaldigini saydim tam 41 kisiydi. Sonra millete cay doldurmak icin hazirlik yapiyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir