Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Su Görmek

Rüyada yeşil su neye delalet eder?

rüyada yeşil su görmekMerhaba, rüyamda ailemle birlikte bir yakınımızın evine gitmişiz, o yakınımızın evine yakın bir yerde bir ev almak istiyormuşuz. Babam bizi bir eve götürüyor bakmamız için fakat ev inşaat halinde. Evi bana alacakmışız. Ben evi beğenmiyorum çünkü sanki bana sağlam değilmiş gibi görünüyor. Yalnız ailem bu evi beğeniyor. Ben evin merdivenlerinden inerken çok zorlanıyorum, merdivenlerin bitiminde parmaklıklar var ancak oradan atlayarak yere inebiliyorum.

Sonra yakınımızın evine gidiyoruz. Bu yakınımızın küçük bir kızı varmış. (aslında bu yakınımızın şu an 8 yaşında bir kızı ve henüz 1 yaşına gelmemiş 1 oğlu var). Ablam bu küçük kıza doğum günü diye birçok meyvelerin olduğu bir tabak getiriyor. Tabaktaki meyveler çok güzeldi fakat sonra bakıyorum benimde kucağımda da bir tabak var, daha büyük bir tabak ve o tabakta da çok güzel meyveler var. Ben bir de o küçük kızın tabağındaki meyvelerin bir kısmını yiyemez diye kendi tabağıma alıyorum.

Bu sırada o yakınımız bana benim çalıştığım iş yerine gelmek istediğini varsa iş yerimin telefon numarasını vermemi istiyor. Ben de cüzdanımı açıyorum ve içinden kartvizitimi bulup vermek istiyorum. Cüzdanımı açınca bakıyorum ki bir sürü kağıt para var içinde. Ama gerçekten çok para var. Yani ben iyi bir maaşla çalışan biriyim ama cüzdanımda o kadar çok para görmemiştim şimdiye kadar. Sonra cüzdanın içinde kartvizitimi arıyorum. Bir tane kartvizitim yarım çıkıyor. Bir tanesinin arkasında yazılar var. Yani düzgün bir kartvizit bulup veremedim.

Sonra o küçük kıza su getirmek için mutfağa gidiyorum. Evine gittiğimiz yakınımızın (yakınımız bayandır) eşi lavabonun önünde bana arkası dönük olarak durmuş, beyaz bir leğenin içinde bulaşık yıkıyor. Bize kızgın gibi hiç yüzüme bakmadan “ne istediğimi” soruyor. Ben de sinirli bir şekilde “Senin kızına su vericem de” diyorum. O da bir bardağa yeşil bir su dolduruyor (hani bitki çayları olur ya o renkte). Yalnız sanırım o yeşil su sıcak ki üstüne soğuk su ekliyor ve bana bardağı yüzüme bakmadan uzatıyor. Ben de bu suyun sıcaklığına bakmak için bir yudum içiyorum. Küçük bir kızın içebileceğinden daha sıcak olduğu için üstünden bir kısmını lavaboya döküp üstüne biraz daha soğuk su koyuyorum. Bu sefer yakınımızın eşi bana sinirli bir şekilde bakınca “suyun çok sıcak olduğunu, kızın bu şekilde suyu içemeyeceğini” söylüyorum. Bana kızmıyor ve bulaşıklarını yıkamaya devam ediyor.

Bu rüyam (ki çok sık böyle rüya görmem) bana göre farklı bir rüya. Yorumlarsanız çok sevinirim.
İyi Günler. Gönderen Rengiz.

Rüyanın temel unsurları; ev almak, inşaat halinde ev, ev beğenmemek, merdivenler, merdiven inmek, parmaklıklar, küçük kız, doğum günü, tabakta meyve, güzel meyveler, telefon numarası, cüzdanda para, çok para, kartvizit, su getirmek, mutfağa gitmek, beyaz leğen, bulaşık yıkamak, bitki çayları, sıcak su, soğuk su, su eklemek

Rüyada yeşil su görmek yorumu

Rengin merhaba,

Bu güzel rüyayı bize detaylı bir şekilde yazdığınız teşekkür ederim. Sizin mesajınız düzgün cümlelerle yazılmış rüyaları görme ve yanıtlamak bize mutluluk vermektedir.

Gördüğünüz rüya tüm unsurları ile gerçek yaşamınızda duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade ederken her şeyin dileğiniz yönde gelişeceğini işaret etmektedir. Yeşil su görmek manevi zenginlik, ahlaki gelişme, daha fazla huzur ve mutluluğa erişmek simgesi olup aynı zamanda elde edeceğiniz iç huzurun size maddi anlamda da yeni kazançlar getireceğini ifade eder.

Rüyanızın verdiği ana mesaj olarak manevi yönden zenginleşmeyi, gelişmeyi, daha fazla huzur ve mutluluğa erişeceğini ifade ederken aynı zamanda bu iç huzur size maddi anlamda da yeni kazançlar getirecek. Çizginizi bozmadığınız sürece her şey gönlünüzce olacak. Hoşça kalın.

“Rüyada Yeşil Su Görmek” için 3 yanıt

Yeşil renkli içecek görmek
Rüyamda ben, annem ve aile dostumuz bir bayanla birlikte uzun dikdörtgen bir masada oturuyorduk. Masada beyaz yeşil bir naylon masa örtüsü serilmişti. Dikdörtgen tahta masanın üzerine cam kestirilmişti.(Camla kapliydi). Elimizde cam bardaklar vardı. İçinde yeşil bir içecek vardı. Annem ve aile dostumuz bayan o yesil içeceği içtiler. Ben icinde ne olduğunu bilmediğim den içmedim. Arkadasima “ben o içecekten içmedim” dedim, biraz pişman olmuştum ama iş işten gecmişti. Tasvirinizi bekliyorum. Ruh halim; korkmuş ve endişeli.

Gül merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında olmasını istediğin, gerçekleşmesini beklediğin bir hayırlı gelişmenin sonuca erişmesi için yapman gereken (başka bir tabirle yapmadığın ya da reddettiğin) bir şey olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir