Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Su İçinde Timsah Görmek

Rüyada yeşil su içinde timsah neye delalet eder?

Merhabalar, erkek arkadaşımla yeşil bir suyun yanında hızlı hızlı yürüyoruz. Birden elimi bırakıp suya atlıyor, ben ona “timsah geliyor ilerde acele et yukarı çık” diyorum ama kendisi çıkmıyor yukarı ve timsahın yanına gidip onunla boğuşuyor, bir süre suyun altında kalıp tekrar yukarı çıkıyorlar, timsaha yumruk atmaya başlıyor, ben bağırıyorum, ilerde bir kaç adam var yardım etmiyorlar, ben taş atmaya falan başlıyorum ama sonunu hatırlamıyorum.

Hayatımda gördüğüm en kötü rüyaydı, kalktığımda kan ter içindeydim. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim. Emel tarafından 29.03.2013 / 10:43 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yeşil suda timsah görmek yorumu

Emel Merhaba, rüyanız oldukça önemli mesajlar vermekte ve yeşil su duygusal olarak uyumlu bir döneme girdiğinizi ifade ederken hızlı hızı yürümeniz hedeflerinize ilerlediğinizi, her şeyin dileğiniz yönde gelişeceğini işaret etmektedir. Ancak, gördüğün timsah hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade etmekte ve olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Bunlara dikkat ettiğinizde her şeyin çok iyiye gideceğini müjdelemektedir. Rüyanın unsurları: yeşil su, hızlı yürümek, suya atlamak, timsah, timsahla boğuşmak, taş atmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Su İçinde Timsah Görmek” için 3 yanıt

Rüyada gölette timsahlar görmek
Rüyamda, 40 bin TL. banka kredisi kullanarak, hesapsız harcamalar yapan ve maaşının tamamına el konulan memur ev arkadaşımla birlikte bir arabaya biniyoruz ve yolculuğa çıkıyoruz. Gittiğimiz yerde küçük ve bulanık bir gölet vardı.
Göletin içerisinde timsahlar gizleniyor ama görünmüyordu. Ben bunu anladım ve arkadaşıma yaklaşmamasını söyledim. Arkamı döndüğümde karada da bir tane gördüm, sonra bir kapıdan içeri girdim ve kurtuldum derken arkadaşımın sesini duydum, “Can ben bir halt ettim kurtar beni” dedi, etrafıma baktım ve yanımda olmadığını fark ettim.
Geri döndüm kapıdan çıktım ve bir baktım, çok büyük timsahlar arkadaşımı suyun altına çekmişler parçalıyorlar. Su üzerinde Arkadaşımın sadece elleri görünüyordu, onu kurtarabilmek için dikkatlice yaklaştım ama yetişemedim. Elini tutup çekemedim. Suyun altında kayboldu gitti.
Büyük bir üzüntü ile uyandım. Rüya olduğunu fark edince ne kadar sevindiğimi size anlatamam. lütfen rüyamın ne anlama geldiğini yazar mısınız. Saygılar.

Can merhaba, timsah saldırısı Bu rüya hayatı ve bilinçaltının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Timsah ısırması, sizi ısırdıysa kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Bu bilgileri arkadaşınız için uyarladığınızda onun gerçek yaşamında dengeyi kuramadığını, hayatında ciddi tehlikeler olduğunu gösterdiği söylenebilir.

Merhaba. Ruyamda bır gol kenarı ama cok kucuk! Ben tepeden bakıyorum göle. Hemen yanında da cok kucuk selale gıbı bır su bırıkıntısı… 3 yasındakı oğlum o şelalede oynuyor yanında başka cocuklarda var. 5 aylık oğlum da selale ıle gol arasında. Onlara kayalıkların ustunden bakarken golun ıcınde tımsahın sırtını goruyorum. Öylece duruyor.
Cocuklarıma seslenıyorum ozellıkle kucuk cocuguma gole gırmesın dıe. Ama ben gecemıyorum korkuyorum. Yardım cağırmak ya da sopa bulmak ıstıyorum onları tımsahla bırakmamak ıcın gıdemıyorum.. Tımsahın kafasını gormuyorum hıc. Yalnızca sırtını… Ve aslında kımseye zarar vermıyo ama ben bendekı o korkuyu hıssedıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir