Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmek neye delalet eder?

Rüyamda yeşil su yılanı gördüm. Rüyada su yılanı olarak bildiğim 2 yeşil yılan iki ayak bileğimden ısırmış vaziyette duruyorlardı. Yılanların dişlerini hissediyordum ama acı vermiyorlardı, çok büyükte değildiler ama çıkartamıyordum eğer çıkartacağımı hissettikleri an beni zehirleyeceklerdi.

Sonrasında nasıl olduysa kuzenim ve eşini görüyorum, şu an evli oldukları halde nikah kıyacaklarını benimde nikah şahidi olmamı istiyorlar. Üzerimde uzun elbise var, eteklerini kaldırarak başımdan geçeni anlatıyorum, başımı ayak bileklerime eğdiğim anda yılanların derimin altında kaldığını ve üzerinin kabuklandığını görüyorum korkuyorum ve uyanıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim, rüyada yeşil su yılanı görmek neye işaret eder?

Rüyada yeşil su yılanı görmek neye yorulur?

Rüyada yeşil yılan görmek, büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır ancak bunu çok az kişi bilmektedir. Rüyada su yılanı görmek, zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler. Çünkü su akışkanlığı, zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder.

Rüyada sizi bir yılanın ısırdığını görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir. Bir yılanın sizi soktuğunu görmeniz içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder.

“Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek” için 3 yanıt

rüyamda suda yürüyorum, yürüyorum sürekli, suyun kenarından yürüyorum ,en sonunda suyun içinde yeşil bir yılan oluyor, bide sürekli yılan görüyorum, rüyamda bunu yorumlayıp e postama gönderirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir