Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Tabutlar Görmek

Rüyada yeşil tabutlar görmek neye işaret eder?

23 yaşında bekar bir bayanım, kendi işimin sahibiyim. Hayatımda ilk kez rüyamda tabut gördüm.
Rüyamda kendi mahallemdeyim ve mahallede bir çok yeşil renkli tabut var, hepsi çok yeni, tahtaları çok parlak ve kaliteli ama hiç biri yerde değil, tanımadığım insanların omuzlarında ve bana doğru geliyorlar.

İçlerinin dolu olup olmadığını bilmiyorum ama çok endişeli bir şekilde kalabalığa soruyorum “kim ölmüş, bu tabutlar kimin” diyorum fakat sadece bir bayan arkadaşım bana yanıt veriyor. Ne söylediğini hatırlamıyorum ama sadece hac’da ölen insanların tabutları olduğunu anımsıyorum. Israrla içlerinde kim var diyorum ama galiba kimse yok içlerinde.

Yalnız bu bilgiyi de bana mahalleden bekarken tanıdığım şuan evli ve 2 çocuk annesi olan bir bayan arkadaşım veriyor fakat bu bayan arkadaşım normalde tesettürlü biri olmasına rağmen rüyamda açık ve modern giymişti. Ne olmuş sana böyle dedim sen tesettürlüydün, bana ikinci doğumundan sonra artık böyle giyindiğini söyledi. O kadar tabuta rağmen ortalıkta mutlulukla dolaşan hatta koşup oynayan tek kişi oydu. Rüyam için bir yorumda bulunursanız sevinirim. teşekkürler. 25 Aralık 2009, 21:52.

Rüyada yeşil tabutlar görmek neye yorumlanır?

Rüyada tabut görmek ana rahmini ifade eder, bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer tabut boşsa kimi uzlaşılmaz farklarınız olduğu anlamına gelir. Alternatif olarak tabut artık kullanmayacağınız fikir ve alışkanlıklarınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tabut görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Tabutlar Görmek” için 4 yanıt

Rüyada tabut içinde birini görmek ne manaya gelir
Rüyamda bir yerden geçiyorum ama orada bir tabut ve tabutun içinde biri olduğunu görüyorum, bunu daha önceden görmüş gibiyim ve tekrar oradan geçtiğimde yine aynı tabut ve bu sefer içindeki cesedin koktuğunu fark ediyorum ve çevremdeki insanlardan yardım istiyorum, onlarda görevlileri çağırıyorlar. Rüyadan etkilendim açıklarsanız sevinirim, bu neye işarettir?

Hüseyin merhaba,
Rüyada tabutta birini görmek, depresif bir döneme gireceğinizi işaret eder. Kendinizi sıkışmış, özgürlüğünü kaybetmiş bir durumda göreceğinizi işaret eder.
Senin tekrardan tabutu görmen, üstelik içindeki cesedin çürümüş olması bu depresif öneme girmiş olduğunu ve hemen çıkmak için bir şeyler yapman gerektiğine yorulur.

Rüyamda tabut gördüm, üstünde yeşil kuran yazilari yaziyordu. Tabutun içindeki eski eşimdi, evimin sitesinden çikmak üzereydi götürüyorlardi. Arkasinda kizim vardi, lütfen acil yorumunu yapar misiniz. 32, Kadın, Boşanmış, Ev hanımı

Hatice merhaba,
Gördüğünüz rüyada hayırsız hiç bir mesaj yok, korkmayın.
Rüyada tabut görmek, ana rahmini ifade eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Bakınız tabut tabiri sayfası. Sağlıklı ve aklı başında herkesin ölüm korkusunu hissetmesi onun insan olmasının gereğidir. Ölümü akıldan çıkarmadan ahiret için hazırlıklı olmayı insana hatırlatır. Fakat günümüzde ahireti unutan pek çok kişi aynı zamanda insanlıktan çıkıp etrafına, insanlara, hayvanlara, doğaya hunharca zarar vermektedir. Lütfen konuyu bu açıdan düşünün. Ölüm korkusu elbette insanın günlük yaşamını alt üst edecek seviyede olmamak şartıyla. Eğer böyle bir durum varsa onun sebepleri bulunmalı, çare aranmalıdır.
Eski eşinizin öldüğünü, tabutta olduğunu görmeniz onun uzun ömürlü olacağına işaret olup, tabutun üzerinde yeşil renkte Kuran yazıları olması hayra işaret olup, korku ve beladan uzak duracağınıza işarettir. Lütfen rüyada Kuran görmek sayfasını okuyun.
Kızının tabutun arkasında olması eski eşinizden (tahminime göre kızınızın babası) hayırlı ve uzun süreli iyilik göreceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir