Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yeşil Tepe Görmek

Rüyada yeşil tepe görmek nedir?

Rüyamda yeşil bir tepe gördüm ve tepenin aşağısında çamurlu pis bir dere akıyor. Ben tepenin üstünde çukurca bir yerinden yürüyüp tam yükseğe çıkarken bakıyorum arkamda eşim benim geldiğim yerden gelirken o çukur yer onu içine çekiyor, bataklıkmış meğer orası. Eşimin bataklıkta aşağıdaki çamurlu dereye doğru sürüklendiğini görünce bende arkasından atlıyorum.

İkimizde hiçbir yerimize bir şey olmadan aşağıdaki çamurlu dereden yürüyerek derenin kenarındaki düzlüğe çıkıyoruz. bu rüyanın yorumuna çok ihtiyacım var, şimdiden sizlere teşekkür ederim. yıldız yeli, 26, Kadın, Evli, Çalışmıyor, şuan eşimin tavırlarından dolayı kaygılarım var evliliğimize ve geleceğe çocuk sahibi olmaya dair.

Rüyada yeşil tepe görmek yorumu

Rüyada tepe görmek zor bir iş üstlenip başarıyla sonuçlandıracağına işaret ederken, tepenin yeşil olması bu başarının size huzur getireceğine delalet etmektedir. Akan çamurlu dere ise hayatta size zarar vermek, sizin başarılarınıza engel olmak isteyen ve bu yüzden üzüntü veren kişilerin varlığını temsil eder. Rüyada bataklık görmek dürüst olmayan insanlarla tanışacağınıza, onların sizi zarara uğratacağına, dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. Eşinizle hiç bir zarar görmeden düzlüğe çıkmanız size zarar vermek isteyenlerin bunda başarılı olmayacaklarını gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir