Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yeşil Üzüm Görmek

Rüyada yeşil üzüm neye işarettir?

Merhaba, bu annemin rüyasıdır. Bizim olduğumuz yere yeni birileri taşınmış ve orada kahverengi veya siyah saçlı İtalyan bir çocuk ilk önce oturma odasının penceresinden sonra da cam balkondan bakıyor, beni görmek istiyor beğendiği için beni bekliyor. Annem nasıl bir şey olduğunu görmek için oradan geçiyor, balkona doğru bakıp ve yakışıklı biri diye, benim de onu beğeneceğimden korkuyor, İtalyan diye istemiyor beğenmemi.

Çocuk annemin ona bakmak için oradan geçtiğini anlamasın diye annem bir yere gidiyormuş gibi devam gidiyor ve üzüm salkımı uzun bir üzüm asması görüyor yeşil üzümlerle ve yapraklarıyla, toplasam mı diye düşünüyor ve başkasının diye toplamıyor, oradan gidiyor. Dönüşte o çocuk dışarıda patik satıyor üç çift, bir çifti siyah beyaz, biri sarı beyaz öbürü de yeşil beyaz. Şimdi babam da var ve babam ve annem o patiklere bakıyor, babam patikleri beğendi almak istiyor. Annem de beğendi ama almak istemedi.

Yaş:19
Cinsiyet:Kadın
Medeni durum: Bekar
İş: arıyordum ve buldum haftaya bir yerde işe başlıyacam.

Benim gerçekten de bir yabancıyla bir Polonyalı ile konuşmuşluğum vardı, evlilik bile düşünebildiğim, fakat şuan birbirimizi görmüyor konuşmuyoruz, sanki o bir yerlerden haberlerimi alıyor ve bende eskisi gibi olmamızı diliyorum. Annem bilmiyor böyle bir durumun var olduğunu ama o Polonyalı kişiden bahsetmiştim ona bir zaman. Görücü gelmiş olduğu rüya bile gördüğü oldu ve annemin bir arkadaşı da rüyasında benim evleneceğimi gördü. Hepimiz Almanya’da yaşıyoruz bu arada. Çok teşekkür ederim ve sevinirim yorumlarsanız çok merak ediyorum.

Rüyada yeşil üzüm görmek nasıl yorumlanır?

Sinem merhaba, önce düzgün Türkçe kullandığın için teşekkür ederim. Günümüzde dilimizi doğru kullanan o kadar az kişi kaldı ki. Dilerim hep böyle kalırsın.

Annenin gördüğü rüya gerçekten önemli mesajlar taşıyor. Önce unsurların anlamına bakalım (bu bilgiler annen için geçerli ama senin hakkında bilgi de içeriyor)

Rüyada İtalyan birini görmek rüyayı gören kişinin gerçek yaşamında yaşamını renklendirecek, onun heyecanlı anlar yaşamasına neden olacak birisi ile karşılaşacağına yorulur, bakınız İtalya’ya gitmek sayfası. Bana göre rüyadaki İtalyalı genç senin çıktığın veya tanışacağın birini temsil ediyor, ama bu kişinin ailenizi heyecanlandıracağı kesin.

Rüyada üzüm asması, üzüm salkımı konuları rüyada üzüm görmek sayfasında ayrıntılı olarak anlatılmaktadır, lütfen inceleyin. Rüyada yeşil üzüm görmek sağlıklı yaşama delalet eder.

Rüyanın belki de en ilginç tarafı İtalyan gencin patik satması ve sattığı patiklerin sayısının üç adet olmasıdır. Rüyada patik görmek saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi ifade eder. Rüyada üç sayısı kişinin yaşımında aşağıdaki üçlemelerden biri hakkında önemli bir gelişme olacağına işarettir:
* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Sonuç olarak İtalyan gencin üç adet patiği satıyor olması, ailenizin hayatına girecek bir kişinin, ailenizin yaşamını bu konulardan birinde – büyük ihtimalle baba, anne, çocuk / yani senin aile kurman – yaşamınızı derinden etkileyeceğini, babanın bundan çok mutlu olacağını (annen başta karşı gelebilir) anlatmaktadır.

Her şey gönlünüzce olsun. Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekleyin.

“Rüyada Yeşil Üzüm Görmek” için bir yanıt

Bu beni gerçekten mutlu etti, hayır olsun inşallah, sizde çok sağ olun. Rüyalarımı her zaman size göndereceğim için her gelişmeyi siz öğreneceksiniz zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir