Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Ve Turuncu Sıvı Görmek

Rüyada yeşil ve turuncu sıvı görmek ne demektir?

Rüyam ormanın ortasında bir grup insanla otururken başladı . Konuşuyordu herkes birbiriyle . yanımda tanıdığım ama yüzünü hiç hatırlayamadığım bir kız vardı. Sonra grup olarak ormanda yürümeye başladık, en sonunda eski Konya evleri gibi avlusu olan çok hoş , yanmış bir eve rastladık. Evin salonuna geçti herkes, içeride rehber anlatıyordu evi. Ben ve bir kız arkadaşım da evi dolaşıyorduk sonra durdum ben, eğildim ve duvarın birine baktım. Duvar şeffaflaştı ve arkasında altın işlemeli bir cam şişe içinde yeşil sıvı gördüm .

Sonra ayağa kalktım ve odanın diğer ucuna baktım, orada da aynı şekilde bir turuncu sıvı vardı. Koşarak gidip bunları rehbere sordum, o da yeşil sıvıyı içenin istediği her şeyi yapma gücünün olacağını, tarihini anlattı. Sonra da “ama turuncu sıvı …” dedi ve kaldı. Ben de gidip o sıvıya baktım, yerinde yoktu, koşarak dışarı arkadaşıma gittim ve ona turuncu sıvı yok dedim. O da sadece “biliyorum” dedi. Sonra soluma baktım ve benim bir kopyamı gördüm. Gözleri tamamen gümüş grisi rengindeydi ve elinde o turuncu sıvı vardı, yarısını içti ve ben yere düştüm. Sonra yanında rüyanın başındaki tanıdığım ama hatırlayamadığım kız belirdi ve diğer yarısını da o kız içti, nefes nefese uyandım.

Rüyada yeşil ve turuncu sıvı görmek neye yorulur?

Rüyanız derin manalar içermekte ve yakın bir zamanda bir seçim yapmak durumunda kalacağınızı işaret etmektedir; huzur veya macera – tutku. Yeşil sıvı huzuru, turuncu sıvı tutkuyu temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada orman görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Ve Turuncu Sıvı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda biri başıma bir asa ile ya da benzeri bir ince sopa ile temas etti ve ettiği andan itibaren sopadan 3.gözümün olduğu yere yeşil bir sıvı aktı ve 3.gozumun olduğu yer yeşil sıvıyla dolmaya başladı ben o anlarda dua etmeye başladım istemli değil bu duam ama direk başladım yani isteklerimi soyledim 3 4 tane ve sonra uyudum. Sizce bu nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir