Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil renkli yılan görmek neye delalet eder?

Rüyamın bir bölümünde, ( yeşil ama canlı yeşilden ziyade daha çok sonbahar havası olan bir ormanda) bir yılan gördüm. Ben yılana kuş bakışı yukarıdan bakıyordum. Yılan bir nehir ya da dere kadar devasa büyük bir yılan idi ve rengi çağla yeşili idi. Sürüne sürüne ormanda gitti, en son bir yamaca geldiğinde, yılan yamaçtan aşağı uzaman yeşillik ve otlar sürüsü haline dönüştü.

Rüyada yeşil yılan görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, Gördüğünüz rüya inanılmaz derecede güzel bir rüyadır. Rüyada yeşil yılan görmek büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır ancak bunu çok az kişi bilmektedir. Rüyada yeşil yılanlar dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder. Yılanın büyüklüğü yaşadığınız / yaşayacağınız dönüşümün büyüklüğünü göstermektedir. Yılanın yeşillik ve otlar sürüsü haline gelmesi ise yaşamınızdaki gelişimin sonucunda hayal dahi etmediğiniz güzelliklere kavuşacağınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında ayrıntılı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Yeşil Yılan Görmek” için 7 yanıt

Rüyada oğlunun penisinden yeşil yılan çıktığını görmek
Rüyamda 1 yaşındaki oğlumun penisinden yeşil yılan çıkıyor, çağla yeşili canlı bir renk, bende arkasında yılana vurmaya çalışıyorum, yorumlarsan,z sevinirim, kolay gelsin.

Rüyada bir sürü yeşil yılan görmek
Rüyamda bir yeşil gölde bir sürü yeşil yılan gördüm, insanlar o göle girince insanların beline sarılıyorlar bende yandan onları seyrediyordum, bu rüyamın yorumu nedir?

Rüyada yeşil yılanı eline almak
Ben rüyamda yeşil bir yılanı elime aldım ve yılanın ağız kısmını çakmakla yaktığımı gördüm. Yılanın ağzı büzüldü ve artık zarar vermez diye yere attım. Yılan hala kıpırdıyordu.
Ne anlama geliyor acaba. Lütfen yorumlar mısınız ?

Rüyada kızının kucağında yeşil bir yılan görmek
Rüyamda kızımın kucağında yeşil büyük bir yılan gördüm ama kızım ondan korkmuyordu ve zararsızdı. Sonra ben onu öldürmeye çalıştım fakat ölmedi. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyada namaz kılarken yeşil yılan görmek ve yakalamak
Rüyamda annem ve iki kız kardeşimle namaz kılmaya hazırlanıyorduk. Annem ve diğer kız kardeşim namaz kılmaya başladı, ben ve diğer kız kardeşim bekliyorduk. Birden arkamı döndüğümde kız kardeşime doğru birden sıçrayan yeşil yılan gördüm. Ben de ani bir hareketle yılanı kardeşimin hemen önünde elimle tuttum. Yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyada yeşil renkli yılan görmek
Rüyamda ev veya yatakhane kapı önünde yeşil renkli orta büyüklükte yılan görüp uyandım, bu kadar, teşekkür ederim.

Ben rüyamda evde yeşil bir yılan gördüm onu elime alıp boğazından tuttum yılanı yere atarken beni sol elimden ısırdı sonra tekrar yılanı elime aldım ve kafasının yarısından fazlasını kopardım ve yılanı yere attım sonra bakınca yılan ölmüş. Lütfen bana rüyayı açıklar mısınız lütfen. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir