Kategoriler
Renkler

Rüyada Yeşil Yılan Isırması

Rüyada yeşil yılan tarafından ısırılmak nedir?

Rüyada yeşil bir yılanın beni ısırdığını gördüm. Rüyamda önce yatağımın altına yılan girdiğini gördüm, yılan yeşil ve küçüktü, sanırım yavru yılan idi. Benim olmayan çocugun yatagını altına girmişti, onun üzerine çıkarak yatakta ezmeye çalıştım, bütün yatağı boşaltım kötü biçimde eşyalar çıkıyordu altından.

Sonra başkalarınada yaklaştı, kardeşimin ayak parmaklarını ısırmaya çalışıyordu, en sonunda benimde elimin orta parmagını ısırdı, sanki parmagımı yutar gibi kayboldu, ama parmagım çok sızlıyordu, parmagımı sıktım jöle gibi sıvı çıktı. 15. 04. 2010 / 00:43 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yeşil yılan ısırması görmek neye yorulur?

Rüyada yeşil yılan görmek şifa demektir, Yeşil yılan görmeniz, büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır ancak bunu çok az kişi bilmektedir.

Yeşil yılan tarafından ısırılmak sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yeşil Yılan Isırması” için 3 yanıt

ben rüyamda yesil bir yılan gördüm.bu yılan ben nereye gitsem beni takip ediyor ve sadece beni ısırıyorr.canimi fena halde yaktı ama zehirlenmedim.çokta korktum yılandan acaba bu ne anlama geliyorrr.

MinBen rüyamda yıllar önce ölen canım ablami diri gördüm benim yaslarimdaydı rüyamda yani 27 gibi.ama tuhaf olan kolunu bana uzatti girmem için ben de ablam öldü dedim önce ıçimden ama sonra baktım o ve bir süre tereddüt ettikten sonra koluna girdim ve yurumeye başladık ama nereye bilmem. Bu rüyanın yorumu sanki ben ölecekmisim gibi geliyor bana ya sizce admin?

Hayırlı günler, ben maneviyat anlamında şuanda tedavi gören biriyim, ilk defa hiç çıkarmamak üzere bir muska yapıldı ve onu taktım, gece rüyamda yeşilli beyazlı bir yılan geldi yanıma, küçüktü ama ben ona baktıkça büyüdü daha sonra işaret parmağımdan ısırdı, canım çok acıdı parmağımı sıkmaya başladım içinden yeşil bir sıvı çıkmaya başladı, ben sıktıkça çıkmaya devam ediyordu sonunda bitti ve çok şükür Rabbim diyerek uyandım, yorumlarsanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir