Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yetim Görmek

Rüyada yetim görmek neye işaret eder?

Bu sabah bir rüya gördüm, rüyamda ben bir yetim imişim ve yetim yurdunda kalıyordum ama sadece 1 aylık oda staj yaptığım için, orada küçücük bebekler vardı, onları seviyordum, sonra odama çıktım yatmışım sabah olunca benim en iyi arkadaşım geldi, oda yetim yurdunda kalıyormuş, öyle konuşuyorduk ki bir anda teyzem geldi, sonra küçük kız kardeşimi gördüm, birde erkek kardeşimi “bunların ne işi var burada” dedim.

Ayrıca neden annem hiç arayıp sormuyor, staj bitti beni niye almıyorlar burada hep deliler var bu yurtta dedim, teyzemde bana dedi ki “annenin bir kan şekeri bide kalp hastalığı olduğu ortaya çıktı” ben bir ağlıyorum “kardeşlerimde yurtta kalacak annem öldü” diye bağırıp ağlayarak soruyorum, teyzem yüzüme baktı, bende küçük kız kardeşimin haline bakarak bir uyandım.

Rüyada yetim görmek neye yorumlanır?

Rüyada yetim görmek yalnızlık, terk edilme, reddedilme korkularını simgeler. Kimsesiz, öksüz, yetim birini görmek kendi kendinize yetmeyi öğrenmeniz gerektiği konusunda işarettir. Aynı zamanda yalnızlık korkuları yaşadığınızı ifade eder. Rüyada yetim olmak, yetim kalmak, yetim olduğunu, kendini yetim görmek aşk acısı çekildiğini veya sevdiği tarafından terk edilme korkusu yaşadığını ifade eder. Rüyada yetim yurdunda kalmak reel hayatında güven sorunu yaşadığını, yarına güvenle bakamadığını, gelecek endişesi yaşadığını gösterir. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek yakın bir arkadaşınızdan iyi bir haber almak olarak yorumlanır. Rüyada öksüz, kimsesiz terimleri de aynı anlamlar taşır.

“Rüyada Yetim Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yetim çocuklar görmek
Rüyamda boş bir evdeydim. evde 2 3 tane yetim çocuk var, anneannem ve yanında arkadaşları var ve diğer boş bir odada kayın validem namaz kalıyordu. Çocuklar neşeli bir şekilde oynuyordu. Kayınvalidem namazını olduğu gibi kalıyordu. Anneannem yetim çocuklara bağırdı ses yapmayın diye. Bende ona bagırma anneanne onlar yetim diyerek ona kızdım. Bu ruya ne anlama geliyor şimdiden çok teşekkür.
24, Erkek, Evli, Çalışıyor, huzurlu

Rüyada yetim çocuklar görülmesi Yalnızlık, terk edilme, reddedilme korkularını simgeler. Kimsesiz, öksüz, yetim birini görmek kendi kendinize yetmeyi öğrenmeniz gerektiği konusunda işarettir. Aynı zamanda yalnızlık korkuları yaşadığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir