Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yetiştirme Yurdu Görmek

Rüyada yetiştirme yurdunda kalmak ne demektir?

Rüyamda çocuklarımı yetiştirme yurdunda görüyorum, bende onların yanına ziyarete gitmişim ve sonrada ağlıyorlar, ayrılmak istemiyorlar, benden sonrada uyanıyorum.

Rüyada yetiştirme yurdu görmek tabiri

Rahmiye selam. Rüyada yetiştirme yurdu görmek rüyayı gören kişinin şu anda sıkıntılı bir dönem geçirdiğini ancak kafasının içindeki bazı çözüm yollarını uygulamaya başlayarak bu sıkıntıları atlatmaya başlayacağını simgelerken bir nevi sevinç ve mutluluk habercisi gibi yorumlanır.

Rüyada yetiştirme yurdunda kalmak rüya sahibi kişinin gerçek hayatta büyük bir  sevgisizlik ve/veya şefkatsizlik yaşadığını, bu duyguların eksikliğinin onda büyük bir panik ve mutsuzluk yarattığını gösterir. içinde olduğunuzu gösterir. Yetiştirme yurdunda kaldığını görmek bazende rüyayı gören insanın içinde olduğu karamsarlık duygusundan kurtulmak ve hayata pozitif bakmak için yeni bir şeyler yapması gerektiğini ifade edebilir.

Çocuklarının rüyada yetiştirme yurdunda kalması rüya sahibinin çocukları hakkında derin endişelere sahip olduğunu ancak onların geleceği, kendi kendilerine yetme kaygısı veya ayaklarının üzerinde durup duramayacakları gibi meselelere kafayı gereksiz yere takıp yaşamı hem kendine hem çocuklarına zehir etmemesi gerektiğini ifade eder.

Bu bilgiler ışığında gördüğün rüya çocuklarının huzur ve mutluluğu için yaşama daha pozitif bakmak, çocuklarına umut ve mutluluk vermek için yapabileceğin şeyler olduğunu anlatmaktadır.

“Rüyada Yetiştirme Yurdu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda evıme yetıstırme yurdundan iki adam geliyor, cocukları yurda alacagını söyluyor bende mecbur kalıp taamm dıyorum, calısıp sizi alıcam dıyorum cocuklara anlamı nedır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir