Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yetmiş Bir Görmek

Rüyada yetmiş bir görmek ne anlama gelir?

Rüyamı bu sabah gördüm. Annem çok ciddi ve kararlı bir yüz ifadesi ile çok ani bir şekilde beni öldürdü ve öldürürken 71 dedi. Hala çok etkisindeyim çok gerçek bir rüyaydı. Sadece şaşkınlık hissi vardı bende.
Ben bayanım yaşım 29 evliyim. İzmir’de oturuyorum. Yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada yetmiş bir sayısı görmek yorumu

Hilal selam, gördüğün rüya annenin şu anda gerçek hayatta büyük bir karamsarlık duygusu içinde olduğunu ve bu durumun seni de derinden etkilediğini, adeta yaşamını bir kaosa döndürdüğünü anlatmaktadır.

Rüyada annenin seni öldürürken 71 demesi ilk bakışta ilgisiz, anlamsız görünmektedir, ancak bu durum annenin sinirli ruh halini temsil etmekte, annenin yaşadığı, sana da yaşattığı bu sıkıntılarının nedeninin bu olduğunu belirtmektedir. Çünkü rüyada yetmiş bir sayısı huysuz ve sinirli kişilik sembolüdür. Rüyada 71, kendinizi kontrol etmeyi öğrenmeli, daha anlayışlı, uyumlu olmayı başarmalısınız mesajı verir.

“Rüyada Yetmiş Bir Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben Kübra rüyamda akşam bolkon veya teras gibi bir yerde otururken bir anda gökyüzünde 71 sayısı belirdi yıldızlarla oluşturulmuş bir sayıydı bu ve yıldız kayar gibi 3 sn de kaydı gitti gerçekten çok etkilendim ne anlama geliyor acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir