Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yetmiş Sekiz Görmek

Rüyada yetmiş sekiz görmek neye çıkar?

Merhabalar biz babamla geçinemeyen fikirlerimiz zıt yönde ikimizde sinirli bir insanız, rüyamda babamla birlikte doktora gidiyoruz ve doktor babama 78 gün ömrü kaldığını söylüyor, ağlayarak uyandım, ne anlama geliyor acaba hala etkisinden çıkamadım.

Rüyada yetmiş sekiz görmek yorumu

Derya merhaba. Rüyada kişinin babasını görmesi çok hayırlı bir rüya olup, isteklerinin gerçekleşmesine, helal kazanca kavuşacağını gösterir. Çünkü babalar kişiye hayat veren veren en değerli varlıklar, kişinin yaşam kaynağıdır, bakını rüyada baba görmek sayfası.

Rüyada doktora gittiğini görmek uyanık hayatında insanın sağlık konusunda bir kaygısı olduğunu simgeler. Rüyada bir doktora muayene olduğunu görmek rüya sahibinin üzerindeki bazı endişelerden kurtulmak için adım atmaya karar verdiğini ve bu konuda kararlı olduğunu, bunlardan kurtulacağını temsil eder.

Doktorun babanın yetmiş sekiz gün ömrü kaldığını söylemesi yaşadığın iç çatışmanın üzerindeki kaygılardan kurtulmana ve huzura kavuşmana engel olduğunu anlatmaktadır. Çünkü rüyada 78, yetmiş sekiz sayısı görmek iç çatışma gösterir. Bu rüya gerçek yaşamınızda ihanet ve döneklik gösterebilir. Dikkatli olmanızı anlatan uyarıcı bir rüyadır.

“Rüyada Yetmiş Sekiz Görmek” için bir yanıt

Rüyamda beyaz bir takvim üzerinde siyah büyük bir şekilde 78 sayısını gördüm acaba ne anlama geliyor ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir