Kategoriler
Sayılar

Rüyada Yetmiş Üç Görmek

Rüyada yetmiş üç ne demek?

Rüyamda  773 ve 73 rakamlarını gördüm, birde bir ses “oda yetmezse 4 5 6” dedi, anlamını merak ediyorum. nerede olduğumu bilmiyorum ve kimin bu rakamları bana söylediğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.

Rüyada yetmiş üç görmek tabiri

Nuri merhaba. Rüyada sayı görülmesi genel olarak maddi kazanç ve eşyaları ifade ederler. Rüyadaki sayılar çok kişisel önemli mesajlar verebilirler, bunun için rüyada görülen sayıları doğru hatırlamak önemlidir. Bu sayılar sadece size özel bir tarih, adres, yaş, ya da anlamlı bir şey ve önemli bir bilgiyi temsil edebilir.

Rüyanızda gördüğünüz sayı gerçek hayatta sizin hakkınızda çok önemli bilgi verebilir ve bu nedenle rüyalarda görülen sayılar çok dikkatli analiz edilmeli bunun sizin için bir şey ifade edip etmediği araştırılmalıdır.

Rüyada 73, yetmiş üç sayısı görmek Size yakın birisinin sizi idare etmeye uğraştığını, size kötü tavsiyeler verip, kötü kararlar almanızı sağlamaya çalıştığını simgeler.

Rüyada kaynağı bilinmeyen ses duymak gerçek yaşamınızda içinizdeki iyi ve kötü yanların çatışmasını simgeler. Rüyada bilinmeyen ses duyduğunu görmek konusunda duyulan ses iyi mesaj veriyorsa içinizdeki iyi tarafın etkin, kötü ses, inleme, haykırma, çığlık gibi ses ise içinizdeki karanlık, uğursuz tarafın etkin olduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir