Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Yıkanmadan Tabuta Konulmak

Rüyada yıkanmadan tabuta konulmak ne demektir?

Rüyamda bir adamın öldüğünü ve bu adamın yıkanmadan tabuta konmuş olduğunu görüyorum. Bir süre bu şekilde bekliyor daha sonra namazı kılınmadan gömülmeye götürülüyor. Ama bu adam oralarda sevilen sayılan, önemli biriymiş, o yüzden onun böyle işlemlere gereksinimi yokmuş diyorlar.

Sonra açık, boş bir mezara gömüyorlar ve başına mezar taşını dikip, kabarıklığın olduğu yerin yanına tek bir taş koyup bırakıyorlar. Fakat tamamen etrafını çevirmiyorlar. Daha sonra biraz uzaklaşıp mezara doğru yerden taş yuvarlıyorlar. Bu taş mezarın yanına gittikten sonra kendisi hareket edip o tek taşın yanına gidiyor ve hizalanıyor, böyle başka taşlarda atıyorlar ve hepsi böyle kendi kendine diziliyor, böylece mezar çevrilmiş oluyor. Tabiriniz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada yıkanmadan tabuta konmak yorumu

Rüyanız depresif bir döneme gireceğinizi işaret etmektedir. Kendinizi sıkışmış, özgürlüğünü kaybetmiş bir durumda gördüğünüzü anlatmaktadır.

“Rüyada Yıkanmadan Tabuta Konulmak” için 2 yanıt

Rüyada ölen babayı diri görmek
İyi Günler; Ben babamı 3,5 yıl Önce kaybettim. Babamı tabutunun başında canlı olarak gördüm, rahmetli babam ayakta siyah bir şeye sarılmış ve bir an önce gömülmek için heyecanlıydı, istekliydi. Biz annemle babamın yanındaydık ve babam yüzünü açıp bize ayrı ayrı gülümsedi mutluydu. Rüyamı yorumlar mısınız. Teşekkürler

Rüyada ölmüş bir tanıdığımı tabutun içinde gördüm ama canlıydı. Akrabaları onu canlı tabutun içine koyup naylonla sarmıştı eve götürmek istemiyorlardı(gelini) o tabutu suyu bulanık bir çeşmenin üstüne koymuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir