Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada yıkılmış ev görmek neye işarettir?

Rüyamda iş yerimde patronumla beraber otururken duvarın çatladığını görüyorum ve duvar dışarı doğru yavaş yavaş düşmeye başlıyor. Ben patronuma “bina yıkılıyor, çabuk kaçalım” diyorum, koşarak binadan çıkıyoruz, peşimizden yapı yıkılıyor.

Daha sonra yıkılan yapı birden benim oturduğum ev oluyor ama bu seferde evimin üst katları tamamen yıkılmış, alt kat bizim ev, zarar görmemiş eşyaları çıkartmaya çalışıyorduk. Evin içine girdiğimde hiç tanımadığım bir ev olduğunu hatırlıyorum ve deprem olduğunu yerin sarsıldığını hatırlıyorum. Rüyamın ne anlama geldiğini yorumlayabilir misiniz ?

Rüyada yıkılmış ev görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yıkılmış ev görmek, harabe ev, yıkık ev, dökük bir ev görmek hoş bir rüya değildir. Bu rüya sizin manevi bakımdan yıkılmış olduğunuzu, kutsal değerlerle bir çatışma içinde olduğunuzu ifade eder. Gerçek yaşamınızda gerçekten bu durumlar söz konusu ise derhal gerekli önlemleri almalısınız.

Rüyada evinin harabe olduğunu, evinin yıkıldığını görmek önemli bir ruhsal çöküntü içinde olduğunuzu ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yıkılmış Ev Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda akrabalarımla gezıye cıkıyoruz . eskı yıkık dokuk bır ev var. camdan bakıyoruz ıcıne ıcındekı esyalar da cok eskı ve hemen yanında bır mezar var. cok eskı bı mezar bakımsız. ne aNlama gelıyor acaba ?

Ruyamda bir başka evdeydim.cok güzel değildı. Mutfakta balkonun zemini çatlamış gördum paniklendim ev yıkılmaya başlamıştı. aceleyle eşimi ve oğlumu aldım ve dişarı çiktık. Aşağıdan bakınca ev üst kattan aşağıya kadar yıkılmış. cok üzülmüştüm. sonra ev tekrar sağlam göründü eve girdim ve tamam tamirli bir ev olmuştu ama bizim eşyalarımız yoktu başka seyler vardı. ben hem üzüldum hem şaşkın olarak uyandım. merak içerisindeyim acaba ne demek bu ruya cevap veren olursa memnun olurum. çok teşekkür ederim.

Cristina selam,
Lütfen bundan sonraki rüyalarınızı rüya gönder sayfasından hakkınızda bilgi vererek gönderin. O zaman daha sağlıklı açıklama yapılabilir.
Rüyanızın açıklaması aslında sayfada yer almaktadır benim ekleyeceğim tek şey, içinde bulunduğunuz manevi sıkıntıları atlatacak ve huzura kavuşacaksınız. (evin tekrar sağlam ve tamirli görünmesi.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir