Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yıkmak

Rüyada bir yerin yıkıldığını görmek neye işarettir?

Rüyamda, Çok yüksek katlı bir binada oturuyorum, daha önce hiç görmediğim insanlar ile birlikte yemek masasında oturuyoruz ve onları ağırlıyorum. Bir ara kalkıp camdan bakıyorum. İş makineleri çok fazla binayı yıkmışlar. Hemen aşağıya iniyorum karşımda bir bina var ve kepçe yıkmaya çalışıyor, binanın sallandığını hissedip korkan insanlar pencereye çıkıyor ve onlara “kaçın binayı yıkıyorlar” diye bağırıyorum, fakat onlar kaçamadan bina yıkılıyor.

Benim oturduğum ev sağlam hiç bir şey olmuyor. Daha sonra annemin elinden tutarak bir yerlere gittiğimi görüyorum. Bu rüya beni çok etkiledi, yorumlarsanız sevinirim. 28, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada yıkmak görmek yorumu

Rüyada yüksek binada yaşamak, oturmak veya bulunmak ise kendinize belirlediğiniz zor hedeflere ulaşamamak yüzünden stres yaşadığınız belki de bu hedefleri gözden geçirmek gerektiğini temsil eder. Bakınız bina görmek rüya yorumu sayfası. Daha önceden görmediğiniz insanlarla yemek yemeniz ise hakkınızda güzel gelişmeler olacağını büyük ihtimalle yeni tanışacağınız birileri sayesinde iş veya sosyal yaşamınızda ilerleme kaydedip daha yüksek bir statüye ya da gelire kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyanızda gördüğünüz iş makineleri , içinizdeki enerji, büyüme ve gelişme azmi ve kendine güven konusunda sahip olduğunuz ilerlemeyi gösterirken, bu makineler ile binanın yıkılması ise sahip olduğunuz bu özellikleri yapıcı, kendiniz ve çevreniz için yararlı alanlarda kullanmanız gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada bir şeyi ya da bir yeri yıkmak hayatınızın bazı alanlarında ya da ilişkinizde bir sonu gösterir. Rüyada bir yerin yıkıldığını görmek hayatınızda önemli değişimler olduğunu gösterir. Kontrolün elinizde olmadığını, başkalarında olduğunu hissedebilirsiniz. Kendi evini yıktığını görmek,  bir yakının vefatı, eski bir evin yıkıldığını görmek, tasa ve kaygıya yorumlanır.

“Rüyada Yıkmak” için bir yanıt

Rüyada evinin üstünde gölge oluşması
Rüyamda kendi evimin ustunde siyah örtü ile gölge olusuyordu, bende onu yıkmaya çalışıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir