Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Balığı Görmek

Rüyada yılan balığı neye delalet eder?

Rüyamda babamın eve bir yılan balığı getirdiğini gördüm, babam arkadaşının balık tutmaya gittiğini ve yakaladıkları içinden bu balığı bize gönderdiğini söyledi. Annem babama “ben bu balığı nasıl pişireceğimi bilmiyorum, sen biliyor musun bey” dedi. Ben balıktan iğrendim ve “baba bu yılana benziyor, bu yenir mi ya, hediye edecek başka balığı yok muydu” dedim. Sonrasını hatırlamıyorum, balıktan yedim mi yemedim mi bilmiyorum. Sizce bu neye işaret? teşekkür ederim.

Rüyada yılan balığı görmek yorumu

Rüyada yılan balığı görmekBanu selam, balık rüyaları genelde olumlu şeylere yorulur ve rüyayı gören kişiye değerli mesajlar verirler. Senin rüyanda bu kapsamda ve hayatta yerine getiremeyeceğin sözleri verme ya da kültürünü almadığın, aslını bilmediğin bir konuda kesin hüküm verme demektedir.

Rüyada yılan balığı görmek rüyayı gören kişinin düşünmeden verdiği bir taahhüt sebebiyle sorunlar yaşadığını simgeler, aynı zamanda bu sorunların kişiye olan etkilerini işaret eder. Rüyada yılan balığı yakalamak kişinin harcayacağı emek, harcanan zaman ve dökeceği alın teri sonunda verdiği sözü yerine getirip büyük bir başarı elde edeceğini simgeler. Yılan balığı pişirmek rüyayı gören kişinin ilerleyen dönemlerde birikim yapacağını ve yaşamının ilerleyen dönemlerini garanti altına alacağını temsil eder. Yılan balığı yemek size verilecek bir emanete sahip çıkacağınıza veya bir konuda kazanacağınız uzmanlığa işaret eder.

“Rüyada Yılan Balığı Görmek” için 3 yanıt

Yılan balığı öldürmek
Rüyamda bir kıyıda oturmuş tüm denizle karayı ayıran bir tel vardı, telin birde kapısı kapı açıktı ve bir yılan balığı hızlı bir şekilde bana doğru gelmeye başladı, ittim. Sonra yine geldi, yine ittim, üçüncüde tutup sıktım ve kafasını kopardım, sonra yeni bir kafası çıktı onuda sıkarak öldurdum. Elim çok az kesildi ve elimi poşete koydum, poşet kan doldu, sonra bende o poseti suya attım. Ne demek bu lütfen söyleyin.

Berat merhaba, rüyada yılan balığı görmek sayfada anlatılmaktadır. Sizin rüyanız ise verdiğiniz bir sözün sizi zor durumda bıraktığını, bundan kurtulmak için bir kez deneme yaptığınızı ancak başaramadığınız ancak ikinci denemede bu durumdan kurtulacağınızı anlatmaktadır.

Rüyamda birisi yilan balığının içini dolduruyordu yani balık dolması yapiyordu ben canlı olmadığını bildiğim halde dikkat et isirmasin diyordum kafasıda vardi normal yilana çok benziyordu sonra bi bebek görüyorum 2 3 aylık onu banyo yaptırıyorum leğen gibi kazan gibi biseyde ama su kaynıyor sonra bebeği çeviriyorum birazda bu tarafı haslansin diye bebeğin altında yılan balığın pistiginide hatırlıyorum ve korkarak çeviriyorum (normalde yilandan aşırı korkarim) bebek ölmüyor acı da çekmiyor sonra onu tertemiz koltuğa yatiriyorum düşerse diye yere iki yastık koyuyorum çok güzel çok temiz bi bebekti beyaz kıyafeti vardı üstünde sonra bi yere gidiyorum orada bana Allah sana inşallah çocuk nasip eder diyorlar bende amin diyorum az önceki bebeğin varlığını unutuyorum (ben evliyim ama çocuğum olmuyor) çok tuhaf bi ruyaydi nolur cevabinizi bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir