Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslediğini görmek neye çıkar?

Rüyamda babamın dayısının evinin bahçesindeyiz ama orası sözde bizim evimiz imiş, annemi eşimi ablamları ve küçük erkek yeğenimi görüyorum, eşim anlatıyor bahçenin ortasında 10 metrelik bir beyaz boğa yılanı var bu yılanlar bizimmiş ve biz beslemişiz, yılanı görüyoruz, yanımızda duruyor, bu yılandan bir tane daha varmış fakat kaçtığı için bahçedeki yalnız kalmış ve yalnız olduğu için bize zarar verebilirmiş, bu yüzden annemle onu yılan öldürmek için oturduğumuz yerden kalkıyoruz.

Annem eline balta alıyor tam yılana vuracakken yılan bir hamleyle yeğenimi kafasından yutmaya başlıyor, bu sırada ben ellerimle yılanın ağzını açtırıp yeğenimi kurtarıyorum, iki elime de yılanın diş izleri çıkıyor, sonra yılan ölüyor, evimizin arkası alabildiğine deniz, sözde yolcu gemileri oraya demir alıyormuş ablam orada sigara içiyor bende yanına gidiyorum, durumu işaretlerle anlatmaya çalışıyorum, ellerimi falan gösteriyorum.

Daha sonra denizin üzerinde demirler var, montumu ve şalımı buraya koyuyorum fakat denize düşüyor ikisi de, bende yakalamak için köyün içinden dolaşıyorum bu sırada köye hacı hocalar gelmiş bir sürü adamlar, hepsi din adamı ortalarından geçmek istemiyorum, dolaşıyorum açıklık bir yer, alabildiğine denizi görüyorum gittiğini düşünüyorum bakıyorum seniz duru çok güzel sakin ve daha sonra uyanıyorum. yorumlarınız bekliyorum saygılar.

Rüyada yılan beslemek neye yorumlanır?

Hatice selam,

Rüyanız kimi kişisel ilişkileriniz kısıtlanmış olduğu duygusu içinde olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda iç dünyanızda bir baskı temsil edebilir. Görmüş olduğunuz rüyanın önemli teması boa yılanı olup ikinci derecede önemli unsurlar yılanı öldürmek ve gördüğünüz din adamlarıdır. Rüyada boa yılanı görmeniz, yılan öldürmek konularında detaylı açıklama rüyada yılan görmek sayfasında anlatılmaktadır. Lütfen okuyun.

Rüyanızda gördüğünüz din adamları ise hayatınızın manevi yönünde yolunda olmayan kimi şeyler olduğunu, belkide inancında bir zayıflık ya da ibadetinde eksiklik olduğunu gösterebilir çünkü Rüyada din adamı görmek, hangi dinden olursa olsun yaşamın manevi yönü hakkında bilgi verir.

“Rüyada Yılan Beslemek” için 7 yanıt

Rüyada yılan beslemek
Selam, rüyamda yılan beslediğimi gördüm, bir süre sonra yılan beni kovalıyordu, sonra onun kafasını ezdim anlamı ne olabilir ?

Rüyada evde yılanlar olduğunu hissetmek
Rüyamda eski müstakil evimizde olduğumu gördüm ve balkon odasının duvarının altı açılmış, mağara ağzı gibi olmuş, evde yılanların olduğunu hissediyorum. Birden o odaya girdiğimde oradan geldiklerini zannediyorum ya da annem orayı bilerek kırmış gitsinler diye zannediyorum.

Kardeşinin yılan beslediğini görmek
Öncelikle merhaba, ben 19 yasinda bir öğrenciyim ve iliskim yok, bunu belirteyim dedim. Dun gece rüyamda kardesimle bir yatakta uzandigimizi ve kardesimin kocaman bir yilani oldugunu gordum. Bu yilan devasa buyuklukteydi ve kardesim ondan korkmuyordu, kardesimin yilaniydi bu, kardesimde henuz 11 yasinda. Ben yilandan bayagi korkuyordum, kardesim “isirmiyor, zararsiz” dese de ben yine de korkumu yenemiyordum. Sonra bir ara muhabbete daldik ve yilani unuttuk, kardesim yilan nerede diye aranirken bende ayaga kalktim yilani aramaya basladim, sonra arkami dondugumde kardesim “abla sirtinda yilan” diye bagirdi ve tabi o an korkudan tir tir titriyordum, kardesim bir çırpıda yilani aldi, bende rahat bir nefes alsamda yilanin biraz once sirtimda olma dusuncesiyle igrenc duygular hissediyordum ve bu şekilde uyandim. Yilanli ruyalarin ilahi mesaj olabilecegini duydugum icin detayli bir yorum istedim. Ruyami yorumlarsaniz cok mutlu olacagim.

Yılan besleyen birini görmek
Merhabalar. Farklı bir rüya gördüğüm için yorumunuzu almak istedim, yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ediyorum. Ben yılandan çok korkan birisiyim, büyüğüyle küçüğüyle her türlü yılandan korkarım. Rüyamda siyah yılan gördüm, iki komşuyuz oda yılan besliyor, bende ve ikimizinki de siyah yılan, yılanların bir sürü yavruları var. Komşum olarak gördüğüm kişi aslında gerçek hayatta komşum değil, sadece tanıyorum kendisini ve iyi bir insan, bana zararı dokunmadı hiç. Onun beslediği baba siyah yılan çok büyük 5.85 cm den bahsediyordu yılanın büyüklüğünü rüyamda ve o yılan beni döverken ben bıçağı salladım, yılan ikiye ayrıldı, yarısı kesildi. Komşum hiç kızmadı ben dişi siyah yılan zarar verir diye evimin yolunda gitmeye dahi korkar oldum, bende yılan beslediğim halde. Sonra kendi beslediğim yılanlar pantolonumun içine dolmuştu, onları ayaklarımı sallayarak döküyordum. Yoldan durmadan yavru yılanlar hep koşturuyor ve büyük yılanlar onları yiyordu. Başta da söylediğim gibi yılandan çok korkarım, benim yılan beslememi bırakalım bir kenara yılanı görsem korkumdan bayılırım, bu neye delalettir anlamadım. teşekkür ederim.

Selim merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta korkularınla yüzleşip onları çözdüğünde yaşamının çok daha iyi bir hale geleceğini anlatmaktadır. Lütfen rüyada yılan görmek sayfasını dikkatlice inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir