Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Yılan Derisi Görmek

Rüyada yılan derisi görmek nedir?

S.a Admin, çok önemli bir rüya gördüm, Rüyamda yabancı bir ülkedeydim, kavruluyor sıcaktan memleket bana herkes diyor “kurtar bizi sen edersin sen yaparsın”, sonra bir anda 4 element oluyor bir şeyler yapmıyorum, memlekete kar yağdırıyorum, sonra bir tane gemiyi çekiyorum ip ile herkesle beraber yoldan çıkarıp kaldırama doğru.

Sonra bir treni de çekiyoruz kaldırıma, en sonunda bana kocaman bir tepsi kadar börek yapıyorlar, ben böreğin ne yanından nede yukarısından yemedim, gittim böreğin alt tarafından bir ısırık aldım ve geri çekildim, ısırık aldığım yerden üstü yeşilimsi altı ise sarı ile turuncumsu bir renkte yılan cıktı, çıkan yılan orta boyluydu ve ben bir kafasından birde kuyruğundan tuttum, babam bana oradan diyordu ki “doğru tut” diye, sonra yılan derisi elime yapışıyordu, dökülüyordu, çok korktum, bunun anlamını acil yazar mısınız?

Rüyada yılan derisi görmek neye yorulur?

Rüyada yılan derisi görmek dünya ile iletişim durumunuzu simgeler. Görülen derisinin rengi, durumu sizin gücünüzü veya güvenlik eksikliği, kendi sözlerinizi açıklar. Pürüzlü yılan derisi çevreniz tarafından kaba olarak nitelendiğini, bu algılamayı değiştirmek için bir şeyler yapmanız gerektiğini ifade eder. Yanmış, kurumuş yılan derisi, dış dünya ya da kişilerle ilişkilerinizde çok fazla çatışma yaşadığınızı belirtir. Döken, dökülen, değişen yılan derisi, görmek hayatınızda kimi şeyleri değiştirmeniz gerektiğini ifade eder. Lekeli yılan derisi, kişisel başarısızlıkları ya da kabul edilebilir bir kişi olmak için çabalamanız gerektiğini işaret eder

Yılan derisi bir kıyafet kendinizi çirkin olarak gördüğünüzü ve derhal bunu terk etmeniz gerektiğini işaret eder. Yılan derisinden ayakkabı utangaçlığı ve kendini ifade etmekte yaşadığınız sorunları aşmak için çalışmanız gerektiğini anlatır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Derisi Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yılan derisi yüzmek
Merhaba, ben bugün rüyamda büyük bir yılanın derisini yüzüp yere serdiğimi ve serdiğim yerin daha önceden yılan derisiyle serildiğini, ayaklarımı basarken yılan derisinden dökülen kanların ayaklarıma bulaştığını ve tuhaf bir kokuyu hissettim. Yani yılan derisinden çok bir sığır derisi gibi büyük bir deriydi, bunu bir arkadaşla yere serip tuzluyorduk ve korktum, uyandığımda tekrar uykum gelmedi. Ne anlam ifade ediyor bu rüyam anlamadım.

merhabalar.rüyamda onlarca uzun ve ince yılan gördüm.hepsi beyazdan sarıya dönük renkteydi.Ve kabuklarını değiştirebilmek için büyük bir çaba içerisindeydiler.Bana zararları olmadı ancak rüyayı bana yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Rüyamda annemin evindeyiz kardeşlerimle birlikte birden perdede siyah ince uzun bir yılan gördüm, yılan bazen dönerek uçuyordu, ben yılanı öldürdüm, daha sonra kardeşimle sohbet ederken yerde halının içinde yılan olduğunu fark ettim, kız kardeşim yılanı yakaladı ve silkeledi, yılan öldü, sonra yılanın derisini gördüm, anneme bu deriyle bir çift ayakkabı yaptır kendin dedim, kızım deriyi eline geçirmişti yorumu çok merak ediyorum.

Ayşem merhaba, Rüyada yılan öldürdüğünü görmek bilinenin aksine iyi değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir