Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Eti Görmek

Rüyada yılan eti görmek ne demektir?

Rüyamın bir kısmında, halamın oturduğu eski köy evinin tavanından sarkan pek çok çeşitli sebze ve etler arasından yılan eti aldığımı görüyorum. Yılan eti, yılan kabuk değiştirdiğinde geride bıraktığı kabuğun sağlam ve sert hali içinde parçalı halde ve su içindeydi. Etleri tavanda asılı olduğu yerden alırken yere düşürdüm ve sonra yıkamak için lavaboya götürdüm. Rüyamın geneli çok güzeldi ama böyle bir yılanlı bölümü de vardı. Yorum için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada yılan eti görmek neye yorulur?

Bilindiği gibi yılan soğuk bir hayvandır bu soğukluk ham yapısında hem görünüşünde vardır ve bu nedenler gerçek hayatta yılanlar insan için hep itici olmuşlardır. Halbuki rüyadaki manası çok farklıdır ve bilinenin aksine genelde iyi şeylere delalet ederler.

Rüyada yılan eti görmek, yılanın etini pişirmek, yılan eti yemek, yılan yediğini görmek hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı bir yaşama işaret eder. Yılan eti yiyen birini görmek bir yakınının, tanıdığının iyileşme haberini almaya işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Eti Görmek” için 5 yanıt

rüyamda siyah ve kalın gövdeli yılan gördüm onu öldürdüm öldürdüğüm halde konuşmaya başladı elimdeki sopayla vurduğum için derisi patladı ve önüme bembeyaz aynı tavuk eti gibi et çıktı kan yoktu

Rüyada yılan eti yediğini görmek
Bir yere davetliyim gittiğim yerde tabakta pişmiş yılan etleri mevcut, bir uzun parça yedikten sonra ikinciyi yiyorum ve bunun duyulmamasını o arkadaşıma rica ediyorum, yılan eti yemek ayıp bir şeymiş gibi, bunun anlamını acıklarsanız sevinirim. 29, Erkek, bekar, çalışıyorum.

Rüyada bir davete katıldığını görmek can sıkıcı bir şeyler yaşamaya yorulur. Yılan eti yediğini görmek hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı bir yaşama işaret eder.

Merhaba ben 6 aylık hamileyim, 19 yaşımdayım ev hanımıyım. 1 haftadır geceleri çok rüya görüyorum, özellikle rüyamda yılanlar görüyorum ve çok korkuyorum, uyuyamıyorum. Rüyamda yılanı dilimleyip bana zorla yedirmeye çalışıyorlar, yemiyorum ama çok korkuyorum ya da ağzı çok büyük kobra gibi yılan görüyorum, bir kaçta ne kuyruğu olan yılanlar siyahlı yeşil renklerde çok korkuyorum uykumdan uyanıp zıplıyorum ve korkudan daha uyuyamıyorum gözlerimi açınca bir şey görürüm diye gözlerimi de açamıyorum korkumu nasıl yenebilirim, sizce rüyalarımın anlamı nedir?

Rüyamda hava gunesli yerde uc parcaya ayrilmis yilan vardi ama pişmiş derisi yesil duruyor bana elliyorum ama yemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir