Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek neye işarettir?

Rüyada yılan görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılan görmek ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli rüyada yılan görmek tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür.

Rüyada yılan görmek tüm dünyada en çok görülen rüyalar arasında gelmekte ve çok önemli mesajlar vermektedir, bunlar dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır. Görülen yılanın rengi, cinsi, büyüklüğü, davranışı, rüyada meydana gelen ısırması, sokması, ölümü gibi faktörlere bağlı olarak yorumu yapılır.

Rüyada yavru yılan görmek manası nedir?

Rüyada yavru yılan görmek gerçek hayattaki küçük endişeleri önemsememeniz, kafanızı takmamak gerektiğini söyler. Yılan yavrusu yakalamak, yavru yılan yakaladığını görmek, hastalar için şifa bulmaya, sağlıklı kişiler için uzun ve sağlık dolu ömre işaret eder. Yatakta yavru yılan anlamı ne demektir sorusunun yanıtı özel sorunlara veya endişelere delalet eder. Yılan yavrusu öldürmek, yavru yılan öldürdüğünü görmek, küçük sağlık sorunu, hastalığa işaret eder.

Rüyada yılandan korkmak nasıl yorumlanır?

Rüyada yılandan korkmak, yılanlardan korktuğunu görmek, bu hayvanlar kuvvet ve enerji demektir. Ondan korkmak içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmamak demektir. Derhal buna son vermeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada yılandan kaçmak, yılanlardan kaçtığını görmek ölümle yaşam arasında kimi çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız mesajı verir.

Rüyada yılan ısırması neyi işaret eder?

Rüyada yılan ısırması görmek, sizi bir yılanın ısırdığını görmeniz sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda iç dürtüleri temsil edebilir. Yılanın başka insanı ısırması, etrafınızda sizi üzen, kıran birileri olduğunu, onlara oldukça kızgın olduğunuzu ifade eder. Yılanın başka bir hayvan ile kavga ettiğini ya da başka hayvanı ısırdığını görmek rüyayı gören kişinin sivri dile sahip olduğunu ve sözleri ile başkalarını kırdığına yorumlanır.

Rüyada konuşan yılan görmek ne demektir?

Rüyada konuşan yılan  görmek, rüyada yılanla konuşmak, yılanın kendisiyle konuştuğunu görmek, düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz problemi konuşarak çözeceğinizi belirtirken aynı zamanda barışmaya işaret ettiği söylenir. Rüyada yılanın kötü söz söylediğini görmeniz günlük hayatta kavgaya kadar varacak münakaşaya işaret olup daha temkinli davranış sergilemeniz gerekir şeklide yorumlanmaktadır.

Rüyada uçan yılan görmek rüya yorumu nedir?

Rüyada uçan yılan görmek, bir yılanın uçtuğunu görmüş olmak, gerçek öz bilinç ve olgunluk göstergesidir. Uçan yılanlar, aynı zamanda kişisel gelişiminizi tamamlamak üzere olduğunuzu, hayata tüm yönlerine dikkat ederek bakmayı öğrendiğinizi işaret eder. Bunlar çok değerli bilgiler taşımakta görenin halini net biçimde yansıtmaktadır. Yılanın uçarak yükselmesi, huzur, ferahlık simgesidir.

Başının üstünde yılan görülmesi, iş ve özel yaşamınızda itibar sahibi olmayı gösterir. Ağaçta yılan görmeniz, ağaç üzerinde görülmesi, arkadaşlarınızdan düşmanlığına, onlardan zarar görmeye işaret eder. Onların sokmaması zarar verememeleri anlamını taşır. Gökyüzünden yılan düşmesi, gökten düştüğünü, yılan yağdığını görmek, aklını yeterince kullanmadan sadece içgüdüler ve alışkanlıkları ile sizi yönetenler olduğunu ve sizin buna isyan etmek üzere olduğunuzu ifade eder.

Rüyada yılan öldürmek ne demek?

Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü rüyada görmek, yılanı öldürdüğünü görmek, sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir. Çünkü yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler. Rüyada onları kesmek eylemi de aynı manayı taşır. Yatağında ya da yastığında yılan öldürmek, tanıdığı birinin hastalık haberini almaya işarettir. Yılanla boğuşmak, boğuştuğunu görmek, rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir. Rüyada yılanı kesmek, onu doğramak, onları parçalamak, yılanı parçalara bölmek, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan sorunları parçalara bölerek, onları birer bire çözerek kurtulacağınızı simgeler. Rüyanızda gördüğünüz yılan ölüsü, ölmüş yılanlar, olumsuz duyguların hakim olduğu bir dönem yaşadığınızı, yaşama sevincinizde bu azalma yüzünde hastalık riskinin arttığını, sağlık sorunu hakkında dikkatli olmanızı tavsiye eder. Rüyanızda yılanı öldürüp toprağa gömüyorsanız bu iş veya ticaret hayatında kaybettikleri geri kazanmak veya hastalıktan tamamen kurtulmak anlamını taşır.

Rüyada yılan sokması neye delalet eder?

Rüyada yılan sokması ile yılan ısırması arasındaki fark şudur; ısırma tüm yılan çeşitleri için söz konusu iken sokma sadece zehirli yılanların ısırma eylemine verilen isimdir. Yani hepsi ısırır ancak zehir olan türlerin ısırmasına sokma denir. Bir yılanın sizi soktuğunu görmeniz içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder. Başka birini yılan sokmuş olması, rakiplerinize karşı dikkatli olmanız gerektiğini, başınıza kötülük gelmemesi veya zarar uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanır. Yılan başka bir hayvanı sokmuşsa o zaman bu size bir uyarıdır, günlük yaşamınızda her şeyin yolunda gittiğini düşünebilirsiniz ve bu düşünceniz verdiği rehavete kapılmış olabilirsiniz. Bu rüya size demek istiyor ki rakipleriniz boş durmuyor, sürekli çalışıyorlar ve sizin zayıf bir anınızı bekliyorsa, fırsatını bulduklarında sizi alt etmek isteyecekler, dikkatli olmalısın şeklinde tabir edilir. Yılanın kendi kendini soktuğunu görmüş olmanız, gizli korkularınızla yüzleşip onu çözmeniz ve bu yüzden kendi kendinizi içten içe yemeye son vermelisiniz manası taşır.

Rüyada iki başlı yılan görmek ne demektir?
Rüyada iki başlı yılan görmek, uyanık yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir ikilemi işaret eder. Bunlar iyi kötü, güzel çirkin, yararlı zararlı, ucuz pahalı benzeri bir durumdur. Rüyadaki diğer objelerle birlikte değerlendirilir. Bu objeler hatırlanmazsa rüyada iki kafalı yılan görmek genel olarak sağlık konusunda bir ikilemi, iki durum arasında karar vermekte güçlük çektiğini işaret eder. Kararsız kalmanın en kötü durum olduğunun bilincinde olarak doğru kararı bir an önce vermek gerekir şeklinde yorumlanır.

Rüyada kafasız yılan görmek ne anlama gelir?
Rüyada kafasız yılan görmek, kimi gizli korkularınız ve endişeleriniz olduğunu ifade etmektedir. Ancak bu önemsenecek bir durum değildir. Hemen hemen herkesin kimseye söylemediği kimi korkuları vardır ( yarın korkusu, iş korkusu, maddi endişeler, yalnızlık korkusu, ölüm korkusu vb ). Burada önemli olan bu endişe ve korkuların günlük yaşamınızı olumsuz etkilemesine izin vermemektedir şeklinde yorumlanır. Rüyada başı olmayan, başı kopmuş yılan görmek aynı zamanda bu gizli korkular ile yüzleşmek gereğine işaret etmektedir.

Rüyada yılanın rengine göre rüya tabirleri

Renkli yılan görmek görülen yılanın rengi, rüyanın tabiri için çok önemlidir ve renkleri ile açıklaması yapılır, her biri ayrı ayrı özel anlamlar taşır. Burada en yaygın yılan renkleri açıklanmıştır. Yeşil yılan büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifadesi olup hayırlı bir rüyadır ancak bunu çok az kişi bilmektedir. Mavi yılan manevi güç sayesinde iyileşme, gelişme gösterirken çok güzel rüyadır. Sarı yılan hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Sizi sağlığınız konusunda dikkatli olmaya davet etmektedir.

Siyah yılan çevrenizde haset, kıskançlık gibi olumsuz duygu, düşünce yoğunluğuna işarettir. Beyaz yılan uyanık hayatta içinde bulunduğunuz bu olumsuz tutumların değişmeye başladığının simgesidir. Gri yılan karamsarlık ve hayatınızdaki coşku eksikliğini, durağanlığı gösterir. Kırmızı yılan gördüğünde bunun anlamı kişisel gelişim eksikliğini ifade eder. Boz yılan, boz rengi yılanlar, toprağı işaret eder, toprağa basmanızı, dokunmak, üzerinizdeki negatif enerjiyi toprağa akıtıp, hafiflemek, rahatlamak gerektiğini simgeler. Karışık renkli yılanlar, alaca renkte yılan, gerçek yaşamınızda hareketlerinize, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiği işaret eder.

Rüyada yılan yemek ne manaya gelir?
Rüyada yılan yemek, rüyada yılan eti yemek, yılanın etini pişirmek ya da yılanı yediğini görmek, genellikle sağlık konusunda haberler verir. Gören kişi hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı yaşama işaret eder. Yılanların eti kimi toplumlarda bir takım hastalıklara iyi geldiği için yenildiği bilinmektedir. Yılanın etini yiyen birini görmek, yakınının, tanıdığının iyileşme haberini almaya delalet eder.

Rüyada yılan sesi duymak neye delalettir?
Rüyada duyduğunuz yılan sesi, yılan tıslaması, yılanın tısladığını görmek, günlük yaşamınızda içinizdeki gizli enerji ve potansiyel gücü temsil eder ve o gücü daha fazla kullanmanız gerektiğini belirtir. Her insanın içinde yaşam enerjisi vardır, bu güç kiminde fazla kimisinde azdır. Birçok insan içindeki gücün farkına varamaz. Rüyada yılanın sesi bu kişiler için önemli uyarıdır.

Rüyada yılan kokusu hissetmek nasıl tabir edilir?
Rüyanızda yılan kokusu duymanız, yılanın kokusunu hissetmek, kişisel dürtüleri, cinsi motivasyonu simgeler. Yaşam sevinci ve yaşam enerjisinde yenilenmeyi işaret eder.

Rüyada büyük yılan görmek nasıl yorumlanır?
Büyük yılan, iri yılanlar genellikle iktidar güçleri, sizi yönetenler, amirleriniz veya üstlerinizle ilişkilerinizi simgeler. Büyük yılanlar çoğu zaman anlaşmazlık, tartışma, çekişmelerin yansımasını gösterir. Bu rüya aynı zamanda düşman ya da rakiplerinizin güçlü olduğuna işaret edebilir.

Rüyada küçük yılan görmek neye işarettir?
Rüyanızda görmüş olduğunuz küçük yılan gündelik hayatınızda sizi etkilemeyen ancak zihninizin derinliklerinde yerleşmiş, yüzeye çıkmayı bekleyen kimi önemsiz, küçük gizli korkularınıza yorumlanır. Küçük yılanlar aynı zamanda rakiplerinizin size küçük olduklarını simgeleyebilir.

Rüyada su yılanı görmek ne demektir?
Rüyada su yılanı görmek zenginlik ya da yaşam enerjisi, merak ettiğiniz şeylerin cevaplarını almak, yaratıcılık hissinde yoğunluk simgeler. Çünkü su akışkanlığı, zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret eder. Suda yüzen yılanlar kaynak bulmak, zenginlik, rahat, huzur arayışını veya iç dünyanızdaki akışları, tutkuları simgeler demektir.

Rüyada yılanın cinsine göre rüya tabirleri

Çıngıraklı yılan zaman geçişini temsil eder, zamanın kıymetini bilmeyi, onu değerlendirmek gerektiğini anlatır. Piton görmek tehlike, günah temsil eder ve açık yaşamı işaret eder. Rüyada piton yılanı boğmak, sizin duygusal travma yaşadığınızı veya endişe duygusu taşıdığınızı gösterir. Engerek yılanı iyiye yorumlanmaz, düşmanlarınızın size zarar verebileceğini, kendinize dikkat etmeniz gerektiğine dikkat çeker. Kobra görmek yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Anakonda yılanı yaratıcılık potansiyelini simgeler. Bu aynı zamanda özel yaşamda eşine uyum konusunda daha dikkatli olmayı işaret eder. Boa yılanı kimi kişisel ilişkileriniz kısıtlanmış olduğu duygusu olduğunu göstermektedir. Alternatif olarak, iç baskı temsil eder veya gizli zevk önerir. Yılan balığı verdiğiniz taahhüt nedeniyle sahip olduğunuz, başınıza gelen sorunları simgeler. Aynı zamanda bu sorunların size olan etkilerini işaret eder.

Rüyada çiftleşen yılan ya da yılanların çiftleştiğini görmek, hayatının bazı yönlerinde entegrasyon gerektiğini, bir uyumsuzluğu işaret eder. Bu rüya alternatif olarak  yaşamdaki bazı karşıtlar arasında ( korku – güven, sağlık – hastalık gibi ) bir denge arayışınızı temsil edebilir. Rüyada yılanın başka bir hayvan doğurduğunu yada içinden başka bir hayvan çıktığını görmek rüyayı gören kişiyi gerçek hayatta korkuya iten olayın sebeplerini anlamaya başlayacağını, parçaları birleştirerek doğru sonuca varacağını gösterir.

Rüyada yılan derisi görmek rüya yorumları

Rüyada yılan derisi görmek dünya ile iletişim durumunuzu simgeler. Görülen derisinin rengi, durumu sizin gücünüzü veya güvenlik eksikliği, kendi sözlerinizi açıklar. Pürüzlü yılan derisi çevreniz tarafından kaba olarak nitelendiğini, bu algılamayı değiştirmek için bir şeyler yapmanız gerektiğini ifade eder. Yanmış, kurumuş yılan derisi dış dünya ya da kişilerle ilişkilerinizde çok fazla çatışma yaşadığınızı belirtir. Döken, dökülen, değişen yılan derisi görmek, hayatınızda kimi şeyleri değiştirmeniz gerektiğini ifade eder. Lekeli yılan derisi kişisel başarısızlıkları ya da kabul edilebilir bir kişi olmak için çabalamanız gerektiğini işaret eder. Yılan derisi kıyafet, kendinizi çirkin olarak gördüğünüzü ve derhal bu düşünceyi terk etmeniz gerektiğini göstermektedir. Yılan derisinden ayakkabı, utangaçlığı ve kendini ifade etmekte yaşadığınız sorunları aşmak için çalışmanız gerektiğini anlatır.

Mağarada yılan görmek ne anlama gelir?
Rüyanızda bir mağara içinde yılan görmüşseniz bu insanın iç hayatı, geçmiş ile teması, korkuları veya büyük hazine bulma umutlarını simgeler. Mağarada yılanlar anne karnındaki güvenli yaşam deneyimi ile içinde bulunulan gerçek yaşam arasındaki farklılıkların yansıması olabilir. Mağaradan çıkan yılan görmek ise şifa, çatışmaların sona ermesi, sükunet, huzurlu günlerin müjdesini verir.

Rüyada zehirli yılan görmek anlamı ne demektir?
Rüyada zehirli yılanlar içinizdeki nefret ve suçluluk gibi duyguları ifade eder. Bir yılanın sizi zehirlemesi, içinizdeki nefret veya suçluluk duygusunun yaşamınızı berbat ettiğinin ifadesidir. Rüyada yılan zehri görmek iyileşme, şifa simgesidir. Bu bedensel rahatsızlıklardaki iyileşme olabileceği gibi daha çok ruhsal iyileşmeyi ve özellikle içimizdeki nefret, öfke, kin, kıskançlık gibi duygulardaki iyileşmeyi ifade eder.

Rüyada evde yılan görmek rüya yorumları

Rüyada evinde yılan görmek, evde yılanın görülmesi, yılanı evde görmek hayalperest ya da kavga içgüdülerini işaret eder. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret eder. Evde yılan beslemek, evinde yılan beslediğini görmenin anlamı yaşamınızda kişisel olgunluğa eriştiğini, yaşamın anlamı ve sırları konusunda ilerlemekte olduğunuzu simgeler. Rüyada yatakta yılan görmek, yatağınızda yıla gördüyseniz, yatakta yılanları görmenin tabiri kişinin özel yaşamını temsil eder, özel yaşam konusunda kimi endişeleriniz olduğunu işaret eder. Yatağında kıvrılmış yılan, yılanın kıvrıldığını görmek, sindirim sisteminde rahatsızlık olduğunu işaret edebilir. Mide, bağırsak hastalıkları veya zehirlenme ifadesi olabilir. Yılana sahip olmak, ona sahibi olduğunu görmek gerçek yaşamınızda sağlıklı yaşam ve yüksek mevkilere erişeceğini temsil eder.

Rüyada ağzında yılan görmek açıklaması nedir?
Rüyada ağzında yılan görmek, ağzıyla yılan tuttuğunu görmek şifa, yükselen yaşam enerjisinin ifadesi olduğu gibi içinizdeki yaratıcı gücü doğru yönlendirme yeteneğine sahip olduğunuzu ve bunu kullanmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada ağzıyla yılan tutmanın tabiri kendini yenileme, eski gücüne kavuşma, gelişimi simgeler.

Rüyada vücuduna yılan girdiğini görmek neye yorulur?
Rüyanızda vücudunuza giren yılan çevrenizde size zarar verebilecek, çok tehlikeli düşmanlarınız, rakipleriniz olduğunu ve dikkatli olmak gerektiğini gösterir. Rüyada yılanın ağzına girmesi yani ağzına girdiğini görmek aldığınız destek ile yaşama sevincinizde artış, yaşam enerjinizde yükselme olduğunu, sağlıklı güzel günlerin geleceğini simgeler. Pantolon paçasından, kolundan ya da elbisenin içine yılan girmesi ise yılanın cinsi, rengi, ne yaptığı ve sonunda ne olduğu ile birlikte açıklanır. Genel olarak size içinizdeki kimi gizli korkuların açığa çıkmaya başladığını işaret eder. Rüyada vücudundan yılan çıkması iyiye yorulur ve rüya sahibine kötülük yapmak isteyen isteyen birini bunu başaramadığını veya bu kötülüğü yapmaktan bir nedenle vazgeçtiğini temsil eder.

Rüyada kuyruksuz yılan görmek nasıl tabir edilir?
Görmüş olduğunuz kuyruğu kesilmiş yılan, kuyruğu kopmuş görmek, hoş rüya değildir ve yaşam enerjisi, sağlık konusunda olumsuz gelişmeler hakkında işarettir. Umutlarınızı azaltacak olay ile karşılaşacağınızı ya da sağlık sorunu yaşayacağınızı simgeler.

Rüyada yılan yumurtası görmek manası neyi gösterir?
Yılanın yumurtasını görmüş olmak çok önemli rüyadır ve başlangıcı temsil eder. Bu başlangıç korku veya endişelerden kurtulma olabileceği gibi hastalıktan kurtulmak, şifaya kavuşmak olabilir.

Rüyada yılan yakalamak ne gösterir?

Rüyasında yılan yakalamak, onları yakaladığını görmek, sizi korkutan olayın üzerine giderek bu şeyden emin olmaya işaret ederken alternatif olarak kariyer sahibi ya da sizden daha kuvvetli bir düşman veya rakibiniz olduğuna yorumlanır. Yılan tutmak, yılan tutuğunu görmek nedir derseniz bunun manası ilim ehli olmaya aday olduğunuzun simgesidir. Elinde yılan olması düşmanının sizin gücünüz veya kararlığını görüp, sizden uzaklaşacağına tabir edilir. Büyük yılan yakalamak büyük ve güçlü düşmanını yenmeye işarettir. Küçük olanları yakalamak ise etrafınızdaki küçük rakiplerinizi kolayca yeneceğinize yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan uzuvları neye çıkar?

Rüyalarda yılan kafası dikkatli olmanız gereken durum olduğunu gösterir. Rüyada dişleri, yılanın dişi sevdiğiniz birinden sizi kıracak söz işiteceğini ifade eder. Yılanların gözleri, yılanın gözü olaylara dikkatli bakmanız gerektiğini, içinde bulunduğunuz size ne tehlikeler getireceğini iyi görmeniz gerektiğini ifade eder. Yılanın kemiği, iskeleti daha mutlu olabilmek için sağlığınıza iyi bakmanız, sağlıklı yaşam için kendinize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatan rüyadır. Yılanı kafasından veya kuyruğundan tutarak havada sallamak, salladığını, fırlattığını görmek hedeflerinize giden yolda engelleri birer birer aşacağınızı işaret eder.

Değişik rüyada yılan görmek açıklamaları

Yılanın fare yemesi, yılanların böcek yakaladığını veya kedi, köpek, kuş gibi bir hayvan yediğini, ya da başka yılanı yuttuğunu görmek hayatta sorunları çözmek için öncelikle ayakta kalmak gerektiğini aklınızdan çıkarmamak ve özellikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder. Yılanın başka bir yılanı yediğini görmek aile fertleri arasında tartışmaya, aile içi kırgınlığa işaret ederken duyacağınız bazı sözlerle ilgili olarak olumsuz bir durum yaşayacağınız manasına gelir. Bir çukur ya da kabın içinde yılan görmek manevi yaşamınızda kimi eksiklikler hissettiğinizi ifade eder. Altın, gümüş veya diğer madenlerden metal yılan hayatınızda gerçekleşecek ve sizi mutlu edecek büyük hayra işaret eder. Rüyada taştan veya betondan yılan ya da yılan heykeli görmek rüya sahibi için hayatta en önemli şeyin sağlık olduğuna inandığını ve bu yolda her zaman tedbirli olduğunu, sağlıklı bir ömür geçireceğini temsil eder.  Rüyada arkadan gelen yılanlar, çevrenizdeki sinsi davranan, hileli düşmanı simgeler. Rüyada yılan oynatmak, yılan oynattığını görmek gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkularınızın yersiz olduğunu anlatmaktadır, bu korkuların hayatınızda gelişmenize ve büyümenize engeller çıkardığını, hareket kabiliyetinizi düşürdüğünü gösterir. Bunu daha derin manası ise gereksiz korkular yüzünden üzerinize binen basınç nedeniyle boşu boşuna bir kişisel çatışma içine düştüğünüzü ve yükümlülüklerini yerine getirme konusunda hangi yolu takip edeceğiniz konusunda kararsızlığa düşürdüğünüzü gösterir.

37 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir