Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Kırkayak Akrep Görmek

Rüyada yılan kırkayak akrep ne anlama gelir?

Merhabalar, şu anda çalıştığım firma maddi olarak çok büyük sıkıntılar içerisinde ve toparlanmak için mücadele edilmekte. Rüyamda ben tek başıma ofisteyim, holde bir delik oluşmuş ve içerisinden ilk önce fazlasıyla (üstleri yeşil, altları sarı) yılanlar çıkıyor ve etrafa saldırıyorlar (yılanların ilk çıkanlardan birkaç tanesi büyük diğerleri ise küçük), ben korku içinde hepsini teker teker öldürüyorum, arkasından kırkayak ve akrepler çıkıyorlar bu delikten, onları da öldürüyorum. Sadece bir tanesi patronumun odasında bir tane yeşil yılan kalıyor, bir misafirin önünde onuda en son öldürüyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Hayırlı günler dilerim.

Rüyada yılan kırkayak akrep görmek tabiri

Merhaba, değerli okurum, rüyanız çok derin, ben sadece ana unsurların anlamlarını sıralayacağım. Rüyada iş yeri görmek, gerçek yaşamda üzerinde çalıştığınız bir proje ya da görev hakkında kimi kaygılar taşıdığınızı gösterir. Bu görevi yapamamak, zamanında tamamlayamamak gibi. Ancak bu bile sizin sorumluluklarınıza ne kadar bağlı olduğunuzu göstermesi açısından çok iyidir ve sorumluluk sahibi birisi olduğunuzu gösterir.

Rüyanızdaki yılanlar
1. Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Uyanık hayatta ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Reel yaşamda ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. Bu rüyalar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.
Rüyada yeşil yılan Büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder. Rüyada sarı yılan hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü görmek rakiplerini yenmeye, mağlup etmeye onlara galip gelmeye işaret eder. Rüyada yeşil yılan öldürmek iyi değildir. Size yararı dokunacak birini kırdığınızı, ona değer vermediğinizi, onu üzdüğünüzü ifade eder

Rüyada kırkayak görmek korku ve kaygılarınızın hedeflerinize ulaşmanıza engel oluşturduğunu gösterir. Kendinizi negatif duygulardan arındırmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada akrep görmek hiç ummadığınız bir acı ile karşılaşacağına işaret eder. Akrep öldürmek, akrep öldürdüğünü görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza işaret olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Kırkayak Akrep Görmek” için 5 yanıt

Rüyada lavaboda akrep ve yılan görmek neye işaret eder
Rüyamda tuvalet lavabosunda önce bir siyah akrep, daha sonra saydam küçük yılan gördüm.
Yılanın tüm içi gözüküyor, küçük bir yılan lavabodan çıkıyor, ben önce ürküyorum fakat akrep kendini lavabodan yere atıyor ve kendi kendini sokmaya öldürmeye çalışıyor, öldüremiyor çünkü bu arada yılan akrebi yiyor ve lavabodan geri gidiyor.
Çok etkilendim ama korkmadım, tek düşüncem o lavabodan çıkan yılanları nasıl engellerim bundan sonra , Rüyam hakkında ki değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Kimden: Beterböcek
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 35
Medeni Durumunuz: Boşanmış
Anahtar kelimeler: siyah akrep, saydam yılan, lavabo

Rüyanızın ana unsurları; lavabo görmek, akrep görmek, saydam yılan, yılanın akrep yemesidir. Bu arada akrebin kendi kendini sokmak isteyip sokamaması da önemli olabilir. Rüyada Lavabo görmek Duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır. Rüyada akrep, akrepler görmek, hiç ummadığınız bir acı ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada akrep ısırması, akrep sokması, Akrep tarafından sokulmak, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinizi ifade eder. Rüyada yılan görmek konusunda çok geniş bilgiyi yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Bana göre yılan burada sizin hakkınızda sağlığı işaret etmektedir. Yılanın fare yemesi, yılanların böcek yakaladığını veya küçük bir hayvan yediğini görmek hayatta ayakta kalmak için öncelikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder.
Bu bilgiler ışığında rüyanız analiz edildiğinde; gerçek hayatınızda aslında sevdiğiniz, hoşlandığınız bir şeyin aslında sizin için büyük bir tehlike yarattığını, birinin ya da bir şeyin vesile olması ile bu tehlikeyi atlattığını işaret etmektedir.

Merhabalar ben gee rüyamda kırkayak gördüm bana doğru geliyordu herkes kaciyordu, ben tuttum kucagima aldim ,sonra kulagina bir şeyler fisildadim ve icinden bebek cikti, bildigimiz bembeyaz bir bebek, ne anlama geliyor bilmiyorum ama cok korktum ve bebegi gözleri kipkirmiziydi, buna aciklarsaniz sevinirim iyi günler.

Rüyamda yer altıyla üstü yer değiştirmiş, aşırı çatlaklar oluşmuş, yerden her yerden ufak ufak böcek börtü yılan kertenkele her çeşit sürüngen çıkıyordu, suladık kaybolsunlar belki susuz kalmışlardır diye azaldılar sanki hatırlamıyorum sonrasını.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir