Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Kokusu Görmek

Rüyada yılan kokusu görmek ne demektir?

Ben rüyamda insan dışkısı gördüm, bir yılan kokusu aldım. Bir ormanda idim, omzumda odum götürüyordum ama odunlar dışkıya bulaşıyordu sonra odunu attım gitmeye başladım ve bir çimenliğe geldim, çimenlerin üzerine uzandım. Bir müddet sonra burnuma bir koku gelmeye başladı, yılan kokusu gibiydi fakat baktım etrafımda bir yılan yok, “herhalde odunlardaki dışkı kokusu üzerime bulaştı” diye düşündüm.

Kısa bir süre geçmişti ki bir baktım yanımda bir yılan gördüm o benden kaçtı, sonra bir tane daha gördüm ona bir kere vurdum sonra yanında bir kobra yılanı gördüm, kardeşim de ona bir kere vurdu, sonra yılan benim peşimden geldi ve sonra durdu, konuşmaya başladı, bende onunla konuştum, bunun anlamı nedir bana ulaştırırsanız sevinirim. Selamlar saygılar.

Rüyada yılan kokusu görmek neye işarettir?

Lütfen ilk önce rüyada bok görmek ile rüyada koku görmek rüya analizi sayfasını inceleyin.

Rüyada yılan kokusu duymak ya da yılanın koktuğunu görmek cinsel dürtüleri, cinsi motivasyonu simgeler. Yaşam sevinci ve yaşam enerjisinde yenilenmeyi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Kokusu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada köpeğe benzeyen yılan görmek neye delalet eder
Rüyamda köpeğe benzeyen yılan gördüm oteldeydik çok güçlüydü yılan gibi de kıvraktı çok hızlıydı ve çokta korkunçtu. Bu rüyayı sabaha karsı gördüm.

Rüyada köpek görülmesi iyidir çünkü köpek dost, dostluk demektir, köpeğe benzeyen yılan görmeniz, dostlarını hakkında endişelerinizi simgeleyebilir.
Bakınız :
1. Yılanlar gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Yılan ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmalara işaret edebilir.
3. Rüyada yılanlar ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. En önemli mesaj budur. Yılanlar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir