Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada bir yılanı öldürmek neye işaret eder?

Konu : rüyada yılan öldürdüğünü görmek.

Mesajınız : rüyamda baş parmağım kalınlığında 30 cm uzunluğunda siyah ve kuyruğunda akrep iğnesi olan bir yılan gördüm bana saldırdı bende onu bir fırça süpürge ile önce ortadan ikiye böldüm sonra kafasına vurdum öldürdüm lütfen yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekkürler. 5. 02. 2010 / 17:24 tarihinde gönderilmiş

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek neye yorulur?

Rüyanız gizli korkularınız ve endişeleriniz olduğunu ifade etmektedir. Yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye işarettir. Rüyada yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları yılan rüya yorumu sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek” için 5 yanıt

Rüyada bir yılanı öldürmek neye delalettir
Rüyamda bir yılanı öldürdüm. Ben rüyamda sarıya dönük beyaz, orta kalınlıkta çok uzun bir yılan gördüm ve bana sarılmış, kemiklerimi sıkıştırıyordu, o kadar sıkıyordu ki kemiklerim birbirine geçmek üzereyken babam yılanın boğazından sıkarak yılandan kurtulmamı sağladı ve yılana bir cisim batırarak öldürdü, fakat kan çıkmadı, yorumlarsanız sevinirim
Kimden: merve
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:27
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: öfkeli
Anahtar kelimeler: yılan öldürmek

Rüyada yılanla boğuşmak, yılan ile boğuştuğunu görmek rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir.
Rüyada sarı yılan öldürmek, sağlıkla ilgili bir sorunun sona erişini işaret eder. İyileşmeyi müjdeler.

Rüyada yeşil kafalı yılan öldürmek neye işarettir
Merhaba. Yemyeşil bir bahçedeyim. Her yer yemyeşil yanımda tanımadığım ama dostum güvendiğim bir erkek arkadaş var, zayıf orta boylu biri. birden büyük kafalı yeşil başlı bir yılan hızla saldırmak için geliyor, gelirken kötü bir şey söylüyor ama anlamıyorum. niyetinin öldürmek olduğu aşikar. korkmuyorum hırslanıp arkadaşıma hemen öldürelim diyorum. Elimizde sopa var ve arkadaşım ona vuruyor. vururken bakıyorum ki yılanın kafası büyük ve yeşil bedeni kafasına göre küçülüyor ve beyaz renkte. Yılan ölüyor ama işi sağlama almak için arkadaşıma hemen kafasını kesmemiz lazım bana onun kafasındaki taş lazım diyorum. Kafasını elime alıyorum ve iyice parçalayıp etlerini çıkarıyorum. tavuk eti gibi parça parça.. ama kafasında aradığım yılan taşını bulamıyorum. sadece elimde beyaz et parçalarıyla uyanıyorum. rüyayı 1 gün önce gördüm ve düşmanım olmasa da tedirginim. yorumunuzu sabırsız bekliyorum. saygılar.
37, Kadın, Boşanmış, Çalışmıyor, normal,

Asiyam merhaba,
Genel anlamda rüyada yılan öldürmek düşmanına galip gelmeye işarettir şeklinde yorumlanır. Ancak rüyanızdaki yılanın yeşil başlı olması ve diğer unsurlar gerçek yaşamınızda size yarar sağlayacak, iyilik getirecek ya da daha sağlıklı olmanıza sebep olacak bir fırsatı farkında olmadan kaçırdığınızı simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir