Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda kaynımın bir yılan öldüğünü gördüm. Ben dün gece rüyamda bir ormanlıktaydım, ben ve kaynım beraber ilerlerken bir sarmaşığın içinde bir yeşil yılan olduğunu gördüm ve hemen kaynıma “bak sarmaşık içinde bir yeşil renkli yılan var, gördün mü” dedim. Oda gıcıklık olsun, beni korkutmak için yılanı yakaladı ve üzerime attı.

Ben göğüs üzeri kadar açık giyinmiş olduğum için yılan göğsüme kaçıyordu ve içinde gidip geliyordu ancak beni ısırmıyordu fakat beni anormal tahrik etmişti ama ben çok korkuyordum ve çığlık falan atıyordum. İşte bu sırada sonrada yılan sanki göğsümden dışarı çıkmak istiyordu. Ben çok korktuğum için ellemek, ona dokunmak bile istemiyordum ve kazağımı açıyordum, yılan oradan hemen çıkıyordu ve kaynımın üzerine atladı.

Kaynım yılanla boğuşuyordu, hayvan sanki onun ağzına girmek istiyordu ve o ile onunla kaynımın diş dişe mücadele ettiklerini görüyor ve bende çok korkuyordum ağlıyordum, çığlık falan atıyordum ama bana zarar vermemişti, zararsız gibi görünmüştü. Sonra kaynım yılanın boğazını yakaladı ve boğarak öldürdü. Bilmiyorum artık ne anlama geldiğini. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada yılan öldürmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yılan öldürmek, yılan öldürdüğünü görmek rakiplerini yenmeye, mağlup etmeye, onlara galip gelmeye işaret eder. Rüyada yeşil yılan öldürmek iyi değildir. Size yararı dokunacak birini kırdığınızı, ona değer vermediğinizi, onu üzdüğünüzü ifade eder. Rüyada sarı yılan öldürmek sağlıkla ilgili bir sorunun sona erişini işaret eder. İyileşmeyi müjdeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

5 Yorum yapılmış

 1. dilek dedi ki:

  Rüyada gri renkli yılanla boğuşmak ve öldürmek
  Selam ben Dilek, rüyamda gri renkli kocaman bir yılanla boğuştuğumu gördüm ve onu öldürmeye çalıştım, dişlerini kırdım, kafasını ezdim sonunda öldürdüm onu ama oda benim ayağımı ısırdı. lütfen cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

 2. MUZAFFER dedi ki:

  Rüyasında yılan öldürmek
  Selam, rüyamda bir yılan öldürüyordum, öldürdükten sonra ölü yılan kuzenimi ısırdı ben onu sakinleştirmeye çalışıyordum o ise ısırdığı yerler patlayacak “öleceğim” diyordu, yorumu nedir? açıklarsanız sevinirim, şimdiden teşekkür.

 3. muazzam dedi ki:

  rüyada yeşil yılanı çıngıragından dolayıp öldürüyordum ne demek bu

 4. alisalo dedi ki:

  rüyamda kardeşimle çok büyük yılanlar öldürüyormuşuz ne anlama gelir

 5. Newroz dedi ki:

  Rüyada yeşil yılan öldürmek
  Rüyada yeşil yılan öldürdüğümü gördüm, acaba ne anlama gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*