Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Ölüsü Görmek

Rüyada yılan ölüsü neye işaret eder?

Rüyamda dışarıda bir yerdeyim. Çukur bir yerde iki yılan ölüsü görüyorum. Bu sırada yakında iki tane çocuk var onlara “dikkat edin yılan var orada” derken ölü zannettiğim yılanlardan mor kobra yılanı kafasını kaldırıyor. Çocuk iki sopayla tutup yılanı benim üzerime atıyor. Korkudan uyanıyorum. Bunun anlamı ne demektir? böcük, 34, Kadın, Bekar, Çalışıyor, kararsız

Rüyada yılan ölüsü görmek tabiri

Rüya yılan ölüsü görmek, ölmüş yılan görülmesi, olumsuz duyguların hakim olduğu bir dönem yaşadığınızı, yaşama sevincinizde bu azalma yüzünde hastalık riskinin arttığını, sağlık sorunu hakkında dikkatli olmanızı tavsiye eder.

Rüyada çocuk görmek, çocuk görmüş olmanız, umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.

Rüyada kobra yılanı görmek, yaratıcılığa ve yaratıcı enerjiye işaret eder. Çocukların mor kobra yılanını üzerinize atmaları çocukluk dönemine özlemlerini ve anıların etkisinden derhal uzaklaşıp, yaşamın gerçekleriyle yüzleşmeniz ve içinizdeki enerjiyi doğru kullanarak daha mutlu olmayı başarmanız gerektiğine işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Ölüsü Görmek” için 3 yanıt

23 Erkek Bekar Çalışıyor Karmaşık Rüyamda bir yolda amcam ile arabayla gidiyordum sonra yürüyerek mi gidiyorum onu hatırlayamıyorum tam olarak hatırlamadığım bir yerde göl kenarı gibi ama göl siyah böyle sanki mazot dökülmüş ya da zift pis bir göl kenarında ağaçlar var ve ağaçların dipleri yanıyor. aa diyorum şerefsizler yakmışlar hep ormanı felan derken bir yere geliyorum tak ayağım kayıyor bir yere giriyor sağ ayağım çekmeye çalışıyorum çıkaramıyorum kardeşime sesleniyorum oda böyle bi göle doğru yamaç gibi oturuyor sonra koskocaman bir yılan tam ayağımın dibinden göle doğru gidiyor siyah iki gözü var üstü böyle çamurlu gibi solucan gibi ama yılan. kardesim yılanı görüyor aa yılana bak kocaman diyor.ben ayağımı çıkarmak için geri yelteniyorum küçük küçük ölü yılanlar yerde heryerde. furkan diyorum gelde çıkarsana beni tam gelirken birazcık kayıyor göle doğru sonra bir kaç adım atıp yanıma gelirken ayağım çıkıyor bu yol diyorum üstümde bir yol var burdan gidelim derken uyandım.

Dünde rüyamda bir evde büyük bir piton yılanıyla kapışıyor ve sonra onu değneğe dolayıp yere çarpıyorum, içini dışına çıkarıyorum ve öldürüyorum. Bu ne demek? şimdiden teşekkür ederim. 35, Erkek, Boşanmış, Çalışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir