Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Sesi Duymak

Rüyada yılan sesi duymak nedir?

Rüyamda ben evin kapısının önünde oturuyorum kapıda da tanıdık birisi var ama tam çıkartamıyorum, benim hemen arkamda bir duvar var ve karşımdaki kişiyle konuşurken bir yılan sesi duyuyorum, arkama bakıyorum ve arkadaki duvarın temelinden siyah renkli, boynuzlu iri bir yılan çıkıyor.

Yılanı görünce korkuyla eve kaçıyorum, peşimden yılanda eve giriyor, evde de tanıdık birileri var, yılan 3 metre civarında, siyah boynuzlu ve yılanın derisinde işlemeler var, çok güçlü bir yılan gibi duruyor, sonra yılan kapıdan giriyor ve herkes yılanın başına toplanıp izlemeye başlıyor, yılan girdiği istikameti bozmadan kimseye bir şey yapmadan evin içinden geçip evin duvarındaki delikten akıp gidiyor. Rüyamın anlamı nedir. Gönderen : fatih

Rüyada yılan sesi duymak yorumu

Rüyada yılan sesi duymak, yılan tıslaması, yılanın tısladığını görmek, Yaşamınızda içinizdeki gizli enerji ve potansiyel gücü temsil eder ve o gücü daha fazla kullanmanız gerektiğini belirtir. Her insanın içinde bir yaşam enerjisi vardır, bu güç kiminde fazla kimisinde azdır. Birçok insan içindeki gücün farkına varamaz. Rüyada yılanın sesi bu kişiler için önemli bir uyarıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Sesi Duymak” için 5 yanıt

Ben rüyamda başka birinin evinde yılan gördüm, ev mesafesi yakındı, boz bir yılandı ve digerinin de sesini duydum, avaz avaz yılan bağırıyordu ve gördüm boz yılan şalvarımın paçasından giren boz yılan top haline gelip ben şalvarı çıkardım kaçtım ve bunun anlamı nedir?

Cuma merhaba,
Gördüğünüz rüya size bir mesaj veriyor, bir şeye ya da bir duruma karşı dikkatli olmanız gerektiğini anlatıyor. Rüyanızı rüya gönder sayfasından göndermiş olsaydınız zorunlu olarak hakkınızda bilgi verecektiniz ve daha faydalı açıklama yapılabilecekti.
Yılanın sağlık sembolü olduğu göz önüne alınırsa sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini anlatmak istediği düşünülebilir.

Ruyamda markette calıştıgım mudur yardımcısıyla bir esnafa pirinc siparişi goturuyoruz, donuşte mudur yardımcısı benden once gidiyor, o esnada yakışıklı bir genc ilgimi cekiyor, bana sarılıyor, ondan sonra suratını ekşitip ustumun koktugunu soyluyor, bende yoluma devam ediyorum, bir yokuş cıkıyor karşıma cok yuksek cıkamıyorum, kayıyorum o arada bir suru ordek ve yavruları bana dogru geliyorlar, ısırmaya calışıyorlar ama ısırmıyorlar, korkutur gibi ve o esnada uyandım, sanki ısırılmış gibi hissettim vereceginiz cevap icin de teşekkurler.

Rüyamda ağacın tepesindeydim, bir aslan gördüm aşağıda, benim olduğum ağaca tırmandı ve kafamı kaldırdığımda ise yılana dönüştü ve yılan çığlık atarak beni ısırdı. Lütfen yorumlar mısınız?

Rüyamda evden dışarı kosuyordum ve bir delik vardı oraya bakiyordum yılan kıvrılmıştı ama sadece vücudunun yarısı gozukuyordu kafasi gözükmüyordu sonra ben birine bak gördün mü burda yılan varmış iyi ki de ordan geçmemişim diyodum rüyamdayken kosmadan once orda yilan oldugunu hissetmistim bu yuzden kosarak cikmistim herneyse yilani gordukten sonra kivrilmaya basladi ve ses cikarmaya basladi ben de kaciyodum ama yilan cok hizli bi sekilde gelip beni ısırmısti (koyu yeşil kenarlarinda siyah pulları olan bi renge sahipti)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir