Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Soktuğunu Görmek

Rüyada yılan sokması neyi işaret eder?

Rüyamda birisi beni bir yılanla tanıştırmak istediğini, yılanın beni çok seveceğini düşündüğünü söylüyor, sonra yılanı yerinden çıkarıyor, çıngıraklı yılan olduğunu biliyorum, çingene pembesi ve yeşil renklerinde bir yılan. Kendi halinde çıkıyor, dili dışarıda.

Yılanı görünce “ben yapamayacağım” diyerek dikdörtgen masanın etrafında doluşmuş insanların arkasına kaçıyorum. Sonra “neden korktun, çok sevmiş yılan seni, hadi gel” diyorlar. Öyle denince “tamam” deyip dikdörtgen masada ayakta, yılanın tam karşısında duruyorum (bir uçtan bir uca karşı karşıyayız), “yılan dilini sana uzatacak” diyorlar (sanki aramızda bir bağ oluşması için yapılması gereken bir durum gibi) yılan gayet sakin, dilini uzatıyor uzatıyor tam bana geliyorken ‘hayır yapamayacağım ben’ deyip korkuyla insanların arkasına sığınıyorum.

Öyle korkup bir anda kaçıyorum ki durum böyle olunca yılan da sinirleniyor ve dilini kıvırıp saklandığım yerde beni bulup sağ kolumu sokuyor. Canım çok acıyor (hatta resmen hissettim o acıyı rüyamda), millet gelip yardımcı olmaya çalışıyor. Çok korkuyorum, iki arkadaşım beni dışarı çıkarıp “hadi hastaneye gidelim, aşı falan lazımdır belki” diyorlar. Ben acısı geçince “aman ne gerek var hadi şuraya gidelim” deyip eğlenmelik bir yere gitme teklifi yapıyorum, “az önce yılan soktu ne diyorsun” diye şaşırıyorlar sonra kabul ediyorlar.

Takma isim : australopitekus
Yaşınız : 20
Cinsiyetiniz : kadın
Medeni durum : bekar
Mesleğiniz : öğrenci
Ruh haliniz : enerjisi düşük. mutlu değil, üzgün de değil

Rüyada yılan soktuğunu görmek tabiri

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder.

Doğu kültürlerinde rüyada yılan görmek ihanet düşmanlık, gizli düşman veya doğru yoldan saptırmak isteyen birine yorumlanır. Batı kültürlerinde rüyada yılanı görmeniz ise gizli korku ve endişe ile yaşama sevinci, hayat enerjisi ve sağlığınız hakkında bilgi verdiği söylenmektedir. En önemli rüyada yılan görmek tabiri budur, çünkü yılanlar yüzyıllardır yılanlar sağlık sembolüdür.

Gördüğünüz rüya sahip olduğunuz gizli korkular ve kaygıların sizde içselleştirilmiş saldırganlık duyguları oluşturduğunu  göstermekte ve  bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Soktuğunu Görmek” için 5 yanıt

Ben, dayım, ablam ve annem dayımların evinde apartmandan çıkıyormuşuz. Çıkarken köşede orta boylu bir yılan görüyoruz, annem ablama “git dürt bakalım yaşıyor mu” diyor, aslında ablam gerçekte yılandan çok korkar ama rüyamda korkmuyor. Sonra dayım üstünden atlayıp geçiyor, ablamda öyle, bende atlıyorum ama korka korka, annem korkuyormuş ama neyse oda atlamış, tam gidecekken dayım diyor ki “işte bu yılan Hüseyin’i ısırdı” (Huseyin abım olur)ama yılanın rengi ortadan kişiye ayrılmış bir şekilde bir tarafı kurşuni diğer tarafı koyu ama canlı bir mavi idi. Hemen cevap verirseniz sevinirim.
Batuhan dılmec, 16, Erkek, Bekar, Öğrenci, Normal ama gördüğüm rüyadan dolayı korkulu

Batuhan merhaba,
Hemen cevap istiyorsunuz ama aklınıza hiç “şu siteyi beğeneyim de bir katkıda bulunayım” demek gelmiyor. Ama üzülme bu toplum olarak genel alışkanlığımız; beleşçilik, hazıra konma, kısa yoldan zengin olma ve karşındakine saygı göstermeme” Allah sonumuzu hayır etsin.
Rüyanız hakkında detaylı bilgiyi rüyada yılan görmek sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada bir bebeği yılan soktuğunu görmek
Rüyamda arkadaşımın kucağında bir bebek vardı, yılan onu soktu, yeşil zehrini gördüm, sonra zehir elime bulaştı, korktum ama elimden çıkaramadım. Bir süre sonra elimde ağrı acı olmaya başladı, rüyamda da hamileydim, çocuğa da bana da bir şey olmadı ama acıyı hissettim o ara uyandım. Bu arada yılanın rengini hatırlamıyorum ama yılan zehri yeşil boya gibiydi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler.
esmer, 29, Kadın, Evli, Çalışıyor, hamile

Rüyada bebeği yılanın sokması rakiplerinize karşı dikkatli olmanız gerektiğini, başınıza kötülük gelmemesi veya zarar uğramamak için dikkatli olmanız gerektiğine yorumlanırken gördüğünü yılan zehri ise iyileşme, şifa simgesidir. Elinize yılan zehri bulaşması, biraz ağrı olması içinizdeki bazı nefret, öfke, kin, kıskançlık gibi duygulardaki iyileşmeyi ifade etmektedir.

Ruyamda kocaman bir yılandan kaçıyorum ve en sonunda beni yakalıyor, boynumdan sokuyor, yere düşüyorum ve herkes benim öleceğimi söylüyor, o kadar halsizlik var ki yerden kalkamıyorum ve iki gün sonra iyileştirici görüyorum lütfen yardımcı olur musunuz ne anlama geliyo bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir