Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Ve Kertenkele Görmek

Rüyada yılan ve kertenkele neye işarettir?

Merhaba, benim geçen hafta gözüm ağrıyordu fakat 3 4 gün önce geçti, dün gece rüyamda gözümün içinden kertenkele çıkardığımı ve ondan sonrada boynumdan saçlarımın arasından da yilan çıkardığımı gördüm. Onları alıp yere attığımda kertenkele yilanın üzerine çıkıp ikişi birden biraz ilerledikten sonra havaya doğru uçtuklarını gördüm. Bu ne demek yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yılan ve kertenkele görmek tabiri

Gözünüzden çıkan kertenkele başarıya giden yolunuzdaki engelleri aşmaya başladığınızı temsil eder.
Saçlarınızın arasından çıkan yılan ise yaşam enerjisi ve sağlık konusunda iyileşme mesajı vermektedir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür. Sonuç olarak rüyanız iyileşmeyi, başarıyı işaret ederken aynı zamanda başkalarının hatalarını görme ve eleştirme huyunuzdan uzaklaşmanız gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Ve Kertenkele Görmek” için 8 yanıt

İyi akşamlar. Rüyamda yabancı olduğum bir odada ailemle birlikteydim. Odada tek başıma kalınca yerde bir şeyin kıpırdadığını gördüm. Tam olarak kertenkele değildi. Yeşil renkli, kertenkelenin kuyruksuzu sayılabilecek bir hayvandı. Kıpırdayan bu hayvanın uçmaya başladığını, uçarken garip bir ses çıkardığını ve bana doğru geldiğini gördüm. Anneme buraya gelmekle hata yaptığımızı kertenkelelerin olduğunu söyledim. Sonra o uçan hayvanı elimle tutup balkon kapısından dışarı fırlattım ve uçup gitti. Daha sonra bir tane daha gördüm aynı hayvandan. Ama onu da atmaya çalışırken uyandım. Yorumlarsanız memnun olurum.

ben bu gün öğlenleyin yattım ve bi yılan bana yaklaştığını gördüm ve ordan bir kertenkele onu ezdi ve yılanda öldü bu nedir acaba

Merhaba, Rüyamda ikiye bölünmüş 1 yılan ve 1 kertenkele gördüm, yılan kertenkeleyi yiyor, kertenkelede yılanı yiyordu bu ne anlama gelir acaba.

Rüyamda küçük bir yılan aniden yine küçük bir mavi gözlü kertenkeleye dönüşüyor ve öldürmeye çalışılınca ölmüyor ancak hiç bir şekilde kimseye zarar vermiyor neye delallettir teşekkür ederim şimdiden.

Rüyamda kocaman sari ve yesil arasi bir renkte boğa yılani gördum, kafası neredeyse kafam kadardı. Sonra o yılan hareket etmeye başladı, havayi koklayip beni bulmaya calisiyordu. Taşlik asagisi ucurum gibi bir yerden aşağiya inince kertenkele oldu. Gittikçe boyu kisaliyordu ama ben ondan kaçiyordum zarar verir diye.

Ruyamda bir ağacın yanında bulunuyordum sonra o ağaçta uzun kertenkeleler vardı ve hepsi vücuduma yapıştı 4 5 tanesi igneliydiler ve ben onlar bir türlü koparıp atamıyorum eve doğru koştum ve annem koparmaya çalışıyordu kolumda olanı kopariyordu sonra alabildi fakat etlerimden koptu kan almaya başladı daha sonra biri yere düştü ve kocaman kalın büyük bir yılana dönüştü ve abimi ısırdı tabirini yazar mısınız?

Rüyamda bi kertenkele vuruyorum sonra o kertenkele başı yılana dönüşüyo yılan olduktan sonra kafasını bana uzatıyo sonra ben yılanın kafasına vurunca bi anda kertenkele oluyo ve beni yakalamaya çalışıyo

Merhaba rüyamda evde kediden biraz daha büyük kertenkele gördüm ve benden kaçarkan kapiyi kapatarak kuyruğunu sikiştirip kopardim. Ayni rüyada sonra yilan gördüm biraz ufak yilandi sonra başinin koparildigini gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir