Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Ve Yengeç Görmek

Rüyada yılan ve yengeç görmek ne demektir?

Rüyamda Eski Zamana Gidiyordum. Bir topluluğun içinde kayığa binip bir ada gibi bir yere gidiyorduk orada iş arayanlar gelsin diyorlardı bende gidiyordum bana 2 seçenek sunuluyordu: Birincisi akvaryum içindeki büyük bir yılanı besleyip bakmaktı. 2 cisi ise bir yengeci besleyip bakmaktı yengecin parası daha fazlaydı benim aklım yılandan daha fazla korktuğum için ona sıcak bakıyordum, sonra denize atlayıp uyanıyordum. Rüyamı Yorumlarsanız Sevinirim şimdiden teşekkürler.

Rüya ayrıntıları eski zamanlar, kayığa binmek, adaya gitmek, iş arayanlar, akvaryum, büyük yilan, yılan beslemek, yengeç beslemek, yılandan korkmak

Rüyada yılan ve yengeç görmek neye yorulur?

Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Rüyada yengeç görmek için, sebat ve azim belirtir. Siz yengeç bakımını, yengeç beslemeyi tercih ederek sebat ve azmi seçmiş oldunuz ve bu özelliklerle yaşamınızda daima başarılı olacağınızın müjdesini vermektedir gördüğünüz rüya.

“Rüyada Yılan Ve Yengeç Görmek” için 3 yanıt

merhaba hocam bende rüyasında eski sevgilisini gören eski yorumcularınızdan biriyim. Ama şuan ki rüyam çok karmaşık, yeşillik bir alanda su kenarı gibi aşağı doğru yürüyorum ve birden yılanlar etrafımı sarmaya başladı, sağıma soluma bakacağım derken karşımdaki yılanı göremedim, bir anda ısırdı beni o an zaten ani telaş ile uyandım.

Halil merhaba,
Buraya sadece görüş, düşünce ve yorumlarınızı ekleyin diyoruz ancak sende dahil hiç kimse bunu okumuyor.
Rüyana gelince yazacak bir şey bulamıyorum, rüyanız bir nedenle sinirli olma hali içinde olduğunuzu ya da sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir