Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Yumurtaları Görmek

Rüyada yılan yumurtaları neye yorulur?

Hocam iyi günler. Dün gece rüyamda yatakta uyurken gözlerimi açtığımda bir mısır tarlasına baktığımı, göz gezdirirken tarlada irili ufaklı yılan yumurtaları olduğunu fark ettim, daha sonra bu yumurtaların annesi yılan yatağa üzerime gelirken kılıçla kesip öldürdüm. Rüyanın tabiri nedir acaba?

Rüyada yılan yumurtaları görmek tabiri

Merhaba, bu çok önemli rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyan oldukça kısa ancak çok anlamlı. Vaktiniz olursa mutlaka rüyada yılan görmek sayfasını okumalısınız.

Gördüğünüz mısır tarlası gerçek yaşamınızda yeni imkanları, durgunluğun bitmesi, hareketli ve kazançlı günlerin başlaması anlamına gelirken yılan yumurtaları görmeniz çok önemli bir rüyadır ve bir başlangıcı temsil etmektedir. Bu başlangıç korku veya endişelerden kurtulma olabileceği gibi bir hastalıktan kurtulmak, şifaya kavuşmak olabilir.

Ancak anne yılan öldürmeniz, yılanı kesmek, yılan öldürdüğünü görmek , sanıldığının aksine pek iyi bir şey değildir. Yılanlar, yaşam, gizli enerji ya da güçtür, rüyada yılanı öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler.

Sonuç olarak rüyanız önünüzde çok güzel imkanların olduğunu fakat sahip olduğunuz gücü yanlış yerlerde harcadığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Yumurtaları Görmek” için 2 yanıt

Rüyada orta boyda yeşil yılan görmek
Rüyamda evde gezinirken bir tane yeşil orta boylarda bir yılan, misafir sehpasının bir bacağına dolanıp yukarı çıkıyordu, onu gördükten sonra ben oda oda dolaşıp bir sürü yılan yumurtası görüyordum, sonra da bunlardan bir kaç tanesini elimle kırıyordum bu rüya neye yorumlanır ?

Ben rüyamda bir fabrika gibi yere gittim, orada milyonlarca yılan vardı ve durmadan benı ısırdılar, sonunda böyle bir oyuk duvarın içinde baya bir yılan yumurtası vardı, bir tanesini elime aldım ve elimde çatladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir