Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Zehri Görmek

Rüyada yılan zehri görmek ne demektir?

Rüyamda arabadayım, arabayla bir yere gidiyorum. Birdenbire bir yılan yüzüme zehrini attı bir de boğazıma sarılıp boğazımı sıktı. Yılan çok büyüktü, siyah ve beyaz renkli idi ve yassı şekilde idi. Bu rüyamın anlamı nedir? Temalar ; beyaz yılan, boğazına sarılmak, çok büyük yılan, siyah beyaz yılan, siyah yılan. 31. 01. 2010 / 23:15 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yılan zehri görmek neye yorulur?

Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Zehirli yılanlar görmek düşmanınızın çok tehlikeli olduğunu, hayatta çok dikkatli olmanıza işaret eder. Rüyanız bir düşmanınızın size elinden gelen tüm kötülüğü yapmak istediği fakat size bir zarar vermediğini ifade etmektedir. Rüyada yılan görmek konusunda detaylı açıklamaları yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılan Zehri Görmek” için 17 yanıt

Rüyada bir yılanın zehir attığını görmek
Yolda yürürken bir yılanın ayağa kalkıp üzerime yeşil zehir püskürttüğünü gördüm. Sonrasında kaçarak yılandan kurtuldum, bana zarar veremedi ve annemin yanına gittim, annem yemyeşil bir yerde beni bekliyordu. Bu ne demek?

Yaso merhaba, rüyada yılan zehri görmek iyileşme, şifa simgesidir. Yılan zehri bedensel rahatsızlıklardaki iyileşme olabileceği gibi daha çok ruhsal iyileşmeyi ve özellikle içimizdeki nefret, öfke, kin, kıskançlık gibi duygulardaki iyileşmeyi sembolize eder.

Rüyada kedi şeklinde yılan görmek
Rüyamda yılan kedi şeklindeydi, boğazından vurulmuş ok gibi diğer taraftan çıkmış ama beyaz yılanın zehri pantolonuma bulaştı, korkuyorum acaba pantolondan tenime geçip beni zehirler mi diye. O sırada bir kız geliyor “benimde kalçamdan ısırdı, kafasını tuttum ağzını kocaman açtı” diyor bu rüyam neye delalettir?

Merhaba,
Rüyada beyaz yılan görmek ve rüyada siyah yılan görmek rüya tabiri var. Ancak rüyada siyah beyaz görmenin açıklaması yok. Alaca yılan olarak (karışık renkli ) düşünülürse o da var. Bu konuda bilgiyi yılan rüya tabiri sayfasında bulabilirsiniz.

Merhaba rüyamda koyu renkli orta boylarda bir yılan denizin üstünden gelip sağ bileğimi ve kedimin kulağını ısırıyordu.Sağ el bileğimde kanamayan 4 diş izi vardı ve bir süre sonra zehir oradan beyaz beyaz kuruyarak çıkıyordu bu ne demek?

Rüyamda masanın üstünde bir yufka vardı, içine iç malzemeleri koyduk, tam karıştırcaktık ki yılan üstüne çıkıp karıştırmaya başladı, karıştırdı sonra zehrini akıtıp karıştırdı, bunun anlamı nedir

Rüyamda bi tane akrep,bitanede yılan sol kolumdan soktu.bunun tedavisi bitane yılan var onu zehri panzehirimiş.gittik yılanı bayılttık kuyruğundan zehri koluma damlattık ve kolum biraz acıyarak (bağırıyordum) düzeldi. Not:bu panzehirli yılanı bulmaya giderken yolda birbirine dolanmış bayır aşağı giden yılan gördük.

Merhaba rüyamda gözümü sıkarak yılanın zehrini çıkarttım. Biri de bana “bak şimdi zehri dışarı attın” dedi. Birde çok kalın büyük bir yılan gördüm. Bunlar ne anlama geliyor?

Fatma selam, gözden bir şey çıkarmak kişini yolundaki engelleri temsil eder. Gözünden bir şeyler çıkardığını görmek aynı zamanda kişinin kendi hatalarına bakmadan başkalarının hatalarını gördüğünü ve eleştirdiğini işaret eder. Gözünden zehir çıkarmak ise canını sıkan bir durumdan kurtulacağını, kendi başının çaresine bakmaya başlayacağını ifade etmektedir.

Merhaba. Rüyamda ayağımdan yılan soktu, zehrini akıttı, zehir ayağımdan yukarı geliyordu ki bir arkadaşım sokulan yerden zehrin vardığı yere kadar ayağımı kesti, tüm zehri çıkarıp attı acaba yorumu nedir? teşekkürler.

Rüyamda yilan zehrini etrafına saçtıktan sonra çök gürültülü yağmur yağmaya başladı ve ben koşarak o yağmurun altında durdum, bu rüya ne anlama gelir?

Merhaba benim de rüyamın tabirini yaparsanız çok mutlu olurum rüyamda abim yılan almış ve evin ortasına koymuştu odada olan kişilerle konuşurken yılan birden bana baktı ben kafamı çevirdim ve bana zehrini fırlattı.

Merhaba ruyami yorumlarsaniz sevinirim ruyamda bir suru yilan vardi ustlerinden atlayip gecmek istedim iclerine dustum hemen ciktim uzerimde var mi diye baktim yoktu sonra bi anda arkama baktim turuncumsu bi yilan gormemle elimi sokup zehrini bana akitmasi bir oldu ben zehirsiz sandim ama elim yanmaya basliyinca zehirli oldugunu anladim ne demek oluyo acaba?

Rüyamda sözlüm yılanı kahve siyahımsı bir yılan eline alıyo sonra sersemliyo sonra yılan insana dönüşüyo kapalı hayvanat bahçesi gibi magradayız dışarı çıkıyo bizimkilerle birlikte grup şeklinde gelmişiz giri içeri giriyolar yılan önde beni ısrıyo yere yeşil renkte sıvı akıyo

Merabalar
Rüyamda arkadaşımla beraber yılan pazarının yanından geçiyoruz satıcılar zorla yılan satmak istiyorlar ama almıyoruz. Daha sonra satıcılar zorlamasın diye yerde bulduğumuz çok uzun ince turuncu bir yılan alıyoruz . Bu yılanın baş kısmında bir şişlik var ve kırmızı su ile dolu. Bu şişlik patlıyor ve içindeki kırmızı su arkadaşımın elinin üstüne dökülüyor.

Rüya da yatağımda iki yılan gördüm çok korktum Ablam ve babam yılanları tutup yola atmak için yakaladılar tam giderlerken bekleyin ftğ çekeyim dedim tam o anda yılanın biri zehirini fışkırttı o da benim bacağıma geldi dizimden aşağısında aniden bir sızlama ve kanama başladı Ablam ve babam yılanları atıp geldiler sonra benim ayağımdaki zehiri çıkarmaya başladılar o esnada uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir