Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yılana Dönüşen Çocuk Görmek

Rüyada çocuğun yılana dönüşmesi ne demek?

Merhabalar! Sizden bir ruyami tabir etmenizi rica edecegim. Ruyamda yabanci bir ulkede, kucagimda sarisin bir erkek cocuguyla bir restoranta gidiyoruz fakat fiyatlar fazlaca pahali geldiginden yemeden kalkiyoruz. Sonrasinda sokakta ilerlerken bir masanin ustunde yavru beyaz renkte kedi goruyorum ve kucagimdaki cocuga kediyi sevdirmek isterken, çocuk yavru beyaz renkte bir yilana donusuyor ve elimi isiriyor . Bende sonrasinda yilani firlatip atiyorum . Yabanci ulke diye bahsettigim yer italyaydi. Ruh halime gelirsek, kendimi bir donum noktasindaymisim gibi hissediyorum ve karamsar duygular icerisindeyim. Yorumladiginiz icin simdiden tesekkur ederim. 23, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada yılana dönüşen çocuk nasıl yorumlanır?

Rüyada yurt dışı bir ülkede olmanız aslında sizin reel hayatınızda yarım bıraktığınız bir iş, bir konu olduğunu simgelemekte ve tamamlayamadığın bu konu hakkında güvendiğiniz büyüklere, akıllı dostlarınıza, arkadaşlarınıza danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz manası taşımaktadır.

Rüyada erkek çocuk görmek, iyidir, rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağını simgelerken onun sarışın olması bu güzelliklere kavuşmak, hayatı dolu dolu yaşamak için halen yapmanız gereken bazı şeyler olduğunu ifade eder.

Orada bir restorana girmeniz gerçek hayatta bir duygusal açlık içinde olduğunu temsil ederken oradaki fiyatları pahalı bulmanız aslında gerçek hayatta zamanını iyi değerlendirmediğini, bazı zamanları boşa harcadığına işarettir.

Rüyada gördüğünüz kedi yavrusu sevdiklerinizi ihmal ettiğinizi ifade eder. Rüyada yavru kedi görmek aynı zamanda sevdiklerinizin sizinle daha fazla vakit geçirmek istediklerini gösterir.

Rüyanın en ilginç kısmı çocuğun yavru kediyi severken yılan dönüşmesi olup bunun anlamı aslında sizin gerçek hayatınızda güzel gelişmeler yaşarken bu güzelliklere ilave olarak yılanın karakteristik özelliklerinden olan sağlık konusunda da beklentilerinize kavuşmak istediğinizi yani şu anda bazı sağlık endişeleri yaşadığınızı göstermektedir.

“Rüyada Yılana Dönüşen Çocuk Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, ben rüyada kızımın yılan gibi bir hayvan olduğunu gördüm, uzun bir kuyruğu vardı, derimin altındaydı, yüzüyordu en sonunda onu derimin altından çıkardım, bu rüyanın anlamı nedir? 45, Erkek, evli, şoför.

Merhabalar. Sizden bir rüyamın tabirini yapmanızı rica edebilir miyim? Rüyamı anlatayım; bir sürü kadın gördüm, tanıdık tanımadık bir sürü kadın bir yerde toplanmış oturuyoruz, baş kahin gibi bir kadın vardı çok farklı ama çok güzel bir kıyafet giymişti, kıyafeti kırmızıydı, gösterişli süslü altın detaylı dekoltesi olmayan kabarık bir kıyafetti kafasında şapkası vardı o elbisenin takımıydı. Bütün kadınlar onun sözlerini dinliyordu, herkes ona bakıyor o derse onu yapıyordu. Kadın yanıma yaklaştı, onca insanın içinden benim yanıma geldi kolumdan tuttu ileri götürdü beni, sonra oturduk, kadının başından aşağı un gibi ama un olmayan bir şey döktüler. Kadın elimden tutuyordu, sonra bir baktım aynı kıyafeti bende giymişim ve benim kafamdan da o şeyden döktüler, meğerse o gün beni evlendiriyorlarmış ama kocamın kim olduğunu bilmiyordum, sanırsam teyzemin oğlu Salih idi.

Sonra herkes evine gitti, ben hamile kaldım, daha kocamı hiç görmemişken tüm kadınlar yine aynı şekil toplandık, 3 gün sonra (rüyama göre 3 gün sonra) yine hamile kaldım, ilk bebeğim kız idi, diğeri erkekti, ikisi de dünyalar tatlısı birer bebektiler. Daha sonra kocamın teyzemin oğlu Salih değilde diğer teyzemin oğlu olan Berkay olduğunu öğrendim, sonra Berkay geldi bebeklerimizi sevdi, sonra bir daha gitti. Akşam oldu birde baktım bebekler yılana dönüşmüş, ikisi de sarı birer yılan, komşunun bebeğiyle beraber oynuyorlar, onun bebeği de bir sarı yılan. Sonra ben bebeklerimden kaçıyorum, onlara dokunamıyorum, sonra bir daha normale dönüyorlar, alıyorum kucağıma anneme “ben bunlara nasıl bakacağım, okulum ne olacak” diyorum, o da “okuma kocan sana bakar” diyor, sonra bir daha bebeklerim yılan oluyor, sonra bir daha düzeliyorlar bende uyanıyorum. Anlamı nedir çok merak ediyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 16 bayan bekar öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir