Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılan Balığı Ve Kertenkele Görmek

Rüyada yılan balığı ve kertenkele ne demektir?

Merhaba, ben bugün rüyamda babamla birlikte bir odada olduğumuzu gördüm. Odada bir akvaryum var, içinde balık olup olmadığını hatirlamiyorum. Sonra yere bir bakiyorum yerde yilanbalığı yatiyor. Babam bana onu alip akvaryuma koymami istiyor ben elime almiyorum, korktugumu söylüyorum, babam almaya çalışıyor fakat elinden kaçıyor. Sonra onun yanında kertenkele görüyorum ve onun odaya nasıl geldigini düsünüyorum. Ama onunla pek ilgilemedik babamla daha çok yılan baligini akvaryuma koymaya çalıştik. Rüyami yorarsaniz sevirnirim. Tesekkürler. Iyi günler. 22. 05. 2012 / 15:40 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yılan balığı ve kertenkele görmek neye yorulur?

Merhaba, yaşınızın genç olduğunu sanıyorum ve bu yorumu yazarken çekinerek yazıyorum ve sizin bu yorumu dikkatle okuyup, yorumdan pozitif sonuç çıkarmanızı rica ediyorum. Rüyanız gerçek yaşamınızda çok yakınınızdaki güvendiğiniz insanlardan ( büyük ihtimalle aileniz ) yeteri kadar destek alamadığınızı veya yeterli desteği vermediklerini düşündüğünüzü işaret etmektedir.

Rüyanızın diğer unsurları ise verdiğiniz bir söz nedeniyle zor durumda kaldığınızı ve bu sözü yerine getirememe kaygısı taşıdığınızı, bu kaygının sizi üzüntüye soktuğunu ifade etmektedir. Lütfen içinde bu yorum hakkındaki düşüncelerinizi, sakıncası yoksa içinde bulunduğunuz ruh halinizi buraya yazar mısınız? Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Editörün notu unutmayın hayat üzüntüleri, sevinçleri, her şeyiyle güzeldir.

“Rüyada Yılan Balığı Ve Kertenkele Görmek” için bir yanıt

Rüyada suda yüzen yılan balığı görmek
Ben rüyamda çok derin bir suda yüzüyorum, yanımda ablam ve babamda vardı, suyun derinini görebiliyordum, bu sırada suyun içinde yaklaşık 3 tane yılan balığı gördüm suda yüzüyorlar, sonra korkup kaçtım ablamla babamı da uyarıp, yani bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir