Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada yılandan kaçmak

Rüyada yılandan kaçtığını görmek neyi işaret eder?

Kale, taşlık bir yerde annem, babam ve, ben yürüyüp, tırmanıyorduk. İlk önce önden annem gitti sonra tam ben gidecekken babam gitti. Ben en sona kaldım ve önüme bir yılan çıktı. Yılan tam bacağıma doğru yönelip sokacakken bir hareketle kurtuldum. Annem ve babamı takip edemedim, aşağıda bir yerlere inip, güvenli bir ortamda onları bekledim. Ama çoğu yerde yeşil ince orta boy yılanlar vardı.
Lütfen, rüyamı yorumlayın . Şimdiden Teşekkürler. 22. 05. 2012 / 19:00 tarihinde gönderilmiş

Rüyada yılandan kaçmak yorumu

Deniz merhaba, Gördüğünüz rüya, büyük emekler vererek başardığınız bir şeyin tam meyvelerini yiyecekken, karşılığını alacakken, bir nedenden dolayı bunun olmadığını veya ayağınıza gelen büyük bir fırsatı kaçırdığınızı simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada yılandan kaçmak” için 8 yanıt

selamum aleyküm. rüyanın başını hatırlamıyorum ama yılandan çok korktum ve kaçmaya başladım, beni kovalamaya başladı ve kaçıyordum, yakalayamadı korkmuştum sadece.

benimde rüyamda ben bisikletle yılanı görüp kaçıyorum ama bisiklet hareket etmiyor bir baktım yılan tekere sarılmış sonra bisikleti attıyorum sonra taş arıyorum ama bulamıyorum sonra bir köpek sesi ile uyandım …..

rüyamda 2 yılan gördüm önce yolanın biri ileriye dogru gidiyordu ve önüne yılan gecince yılan geri döndü bende elimdeki değnegi yılana atarak geri döndüm ve o sırada yılan beni kovalamaya başladı ve en son olarak ayağıma yapıştı ve bende orda uyandım

Benim rüyamda bahçedeyim, sonra yanımda yengem var önümde de halam ve ablam oturuyor. sonra otların içinde bir yılan var oluyor yılan kobra sonra bana bakıyor, yengem yılanı yakalıyor sonra yılan gene kaçıyor bu sefer yengem gene yakalıyor sonra yılan gene kaçıyor sonra ben korkup kaçıyorum yılan arkamdan geliyor ve ablam koş raziye koş! diye bağırıyor ve uyanıyorum

Bende bahçede bir şey yaparken beyaz piton görüyorum ve kaçıyorum arkama bana baka, sonrada evin önüne gelip kaynanama tam yılandan bahsedecektim evin önünde çok büyük bir yılan, dev piton gibi ama korkmuyorum ondan kaynanam da seviyor o yılanı bende dedim arkada beyaz bir piton var dedim bir baktık peşimden çok hızlı geliyordu kafasını kaldırmış, kaçıyordum. Bende lütfen yorum atın.

Rüyamda kaynanamların koltuğunda oturuyorum, eltimin kızı ve kaynamam yan yana oturuyor, o arada eltimde geliyor oda onların hemen önünde oturup bana dönüp bakıyor kötü kötü ve yüzü bana çok çirkin göründü, saçları iğrenç bir sarı yapmış “ne biçim yapmış, bunun burada ne işi var” diyorum içimden. Çünkü konuşmuyorum sonra küçük bir yılan görüp oradan oraya kaçıyorum, onlar hiç umursamıyor, ben çok korkuyorum Allah’tan birşey olmadı. Bu ne demek cevaplarsanız sevinirim saygılar

Selda selam rüyanızın ilk kısmı gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz ruh hali ve o kişilerle gerçek hayatınızdaki ilişkiniz hakkında bilgi vermekte (karşılıklı soğuk duygular görünmekte) ikinci kısmında gördüğünüz küçük yılan ise gündelik hayatınızda sizi etkilemeyen ancak zihninizin derinliklerinde yerleşmiş, yüzeye çıkmayı bekleyen bazı önemsiz, küçük gizli korkularınıza yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir