Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada yılandan korkmak neyi gösterir?

Merhaba, rüyamda eşimin beni yılan ile korkuttuğunu gördüm. Eşimin elindeki yavru yılan gibi, küçük ve sarı yani açık renkti. Eşim rüyada güya şaka niyetine yavru yılanı omuzlarıma koyuyor, şaka yapıyor ama ben korkuyorum “al omuzlarımdan yılanı, korkuyorum” diyerek çığlık atıyorum, o da bana “dokun bak zararsız” diyor, yılan bana dilini gösteriyor, zorla da olsa tutuyorum ama irkiliyorum bana zarar vermiyor, eşim “yılan küçücük, daha yavru, sana zarar vermez korkma tut bak” diyor. Sonuçta yılan bana zarar vermedi ama çok korktum. Bunun manası nedir? İyi bayramlar. Gönderen Ayşenur. Rüyanın unsurları: yılan, yılandan korkmak, yavru yılan, küçük yılan, sarı yılan, şakalaşmak, yılan dili, yılanı tutmak.

Rüyada yılandan korktuğunu görmek nasıl yorumlanır?

Ayşenur merhaba, öncelikle bende sizlerin geçmiş bayramını kutlamak istiyorum. Sitedeki teknik çalışmalar yüzünden geçici olarak rüya yorumuna ara verdik ve sadece elde biriken rüyaları cevaplıyoruz. Çok yakında bambaşka hizmetlerle karşınızda olacağız.

Gördüğün rüya hayırlara işaret olup, içindeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi yeterince kullanmadığını gösterirken, eşinizin bunun farkında olduğunu ve kullanmadığınız bu gücü açığa çıkarmak için çaba sarf ettiğini, sonunda sizin bunu başaracağınızı simgelemektedir.

Rüyada yavru yılan görmek, rüyada yılan yavrusu gördüğünüzde bu gerçek hayattaki küçük endişeleri önemsememeniz, kafanızı takmamak gerektiğini söyler. Rüyada yılandan korkmak, yılanlardan korktuğunu görmek, bu hayvanlar kuvvet ve enerji demektir. Ondan korkmak içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmamak demektir. Derhal buna son vermeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada yılana dokunmak veya yılanı yakalamak sizi korkutan olayın üzerine giderek bu şeyden emin olmaya işaret ederken alternatif olarak kariyer sahibi ya da sizden daha kuvvetli bir düşman veya rakibiniz olduğuna yorumlanır.

Rüyada kendine şaka yapıldığını görmek kimi önemsiz konularla fazla zaman kaybettiğinizi ve daha önemli sorunlara dikkatinizi vermeniz gerektiğini gösterir.

“Rüyada Yılandan Korkmak” için 6 yanıt

Rüyamda bir kac yerinden yaralanmış bir yılan goruyorum, buyuk yilanlardan. 2 cocuk yanlislikla rahatsiz ediyor, o sirada da cocuklar kacmaya basliyor, ben panikliyorum ya bize bisey yaparsa diye korkuyorum, yilan başını kaldırip bana doğru hareket ediyor ve tam iman tahtasi denen yerden ısırıyor, uzun bir surede birakmiyor. o sirada da kendi kendime dusunuyorum vay canina yilan isirigi cok guzelmis diye, yani aci hissetmiyorum, garip bir haz aliyorum yalnizca.
Yorumlarsaniz sevinirim, tesekkurler.

Rüyada uzun beyaz yılan görmek
Rüyamda iri uzun beyaz bir yılanın hızlı bir şekilde önümden geçtiğini gördüm ve ben korkuyordum, bu ne anlama geliyor acaba?

Rüyamda 3 kişi yol gibi bir yerde yürüyoruz, toz toprak taşlık bir yer, rüyamdaki diğer iki kişi yolda bir şey görüyor, bakmak için eğildiklerinde siyah kapkalın bir yılan onlardan ürküp çığlık atarak geri kaçıyor, ayağa dikilen yılan sonra benim peşime takılıyor, çığlık atarak beni kovalıyor, kaçarken aynı yılandan bir tane daha peşime takılıyor. Yılanlarda dikkatimi çeken şey boyuna göre kalın olmaları ve ağızları açık çığlık atarak beni kovalamarı. Sonrasında uyanıyorum sanırım.

Uğur selam, rüyanız şu anda büyük zorluklarla mücadele içinde olduğunuzu gösterirken gördüğün yılandan korkmanız ise içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmamak demektir. Derhal buna son vermeniz gerektiğini ifade eder. Çünkü bu hayvanlar kuvvet ve enerji demektir.

Koca kafalı yılan görmek ve korkmak
Rüyamda mat gri kafasi büyük bir yilan görüyorum rüyamda korkuyorum beni kovaladi Ama yakalayamadi sonra birden Yok oldu

Merhaba rüyamda yabancı biri kocaman bir ölü yılanı eline alıp üstüme üstüme geliyordu ben ağlıyarak yardım istiyordum ölü yılanla şaka yapmaya çalışıyordu ne anlama geliyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir