Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılanın Kedi Yuttuğunu Görmek

Rüyada yılanın kedi yutması neye işaret eder?

Rüyamda kocaman yılan gördüm. Bu büyük yılan,  siyah renkli ama boyun altında hafif beyazlık olan bir kediyi yuttu. Ardından yine aynı şekilde bir kediyi boğazından ısırdı bıraktı, kedinin boğazı parçalandı, yılan tekrar ısırdı ve kediyi savurup duvara yapıştırdı, kedinin derisiyle kemikleri birbirinden ayrıldı, yılan kemikleri yuttu. Bu ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yılanın kedi yuttuğunu görmek tabiri

Ali Merhaba. Rüyada yılan görmek hakkında detaylı bilgi rüyada yılan rüya tabileri sayfasında bulunmaktadır. Yılanın fare yemesi, yılanların böcek yakaladığını veya kedi, köpek, kuş gibi bir hayvan yediğini, ya da başka yılanı yuttuğunu görmek, hayatta sorunları çözmek için öncelikle ayakta kalmak gerektiğini aklınızdan çıkarmamak ve özellikle beslenmenize dikkat etmenize işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılanın Kedi Yuttuğunu Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yılan gördüm sonra o yılan bir kedinin içine giriyor belli çünkü hareket ediyor içinde sonra sesime amcam geliyor (amcam evli karısı ile oturuyor o sırada beni fark etmiyorlar) kedi gidiyor ama çok uzaklaşıyor mu bilmiyorum.

Rüyamda bir kedi ile oynuyordum.Sonra beni kuzenlerim çağırdı ve onlarla oynadım.Geldiğimde kedi ağzını açmış ( dişleri pislik sarısı ve güzeldi)
Dediğim gibi kedi ağzını açmış yere uyur vaziyette yayılıp ölmüştü ve ben ” hayır !” diye bağırmıştım tiryonlarca…Genel olarak ben Hayvanseverler Klübüne üyeyim.Fakat o rüyanın etkisindeyim.Bir şey diyeyim mi ? O rüyayı gördüğüm gece , sabah bir sürü yavru kedi sevdim.Bazıları kaçtığı için üzüldüm.Onun için olabilir mi diye düşünüyorum…Ya en sevdiğim kedim öldüyse ?! Yavruydu ona yuva yapacaktım…Lütfen ölmesin!.. Ya köydeki Portakal o da ölmüşse !? Allah ‘ ım Yarabbim neler düşünüyorum ben ! Bazı düşünceleriniz varsa lütfen benimle paylaşabilirmisiniz ?! Lütfen…

Rüyamda siyah bir yalan gördüm şahlanıp caddede gidiyordu kafası kalkık bi şekilde yanından çocuklar geçiyordu hiç bişey yapmıyordu sonra bi tane kedi gördü kedi bağırmaya başladı kedi sakatlanmıştı sonra bi dükkanın içine girdi ikiside gördüğüm rüya bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir