Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılanın Zehrini Görmek

Rüyada yılan zehri görmek neye işarettir?

Rüyamda evimizde 3 şeffaf kap içinde küçücük şeffaf yılanlar dolu. Eşimle bu yılanları dışarıya toprak olan yere götüreceğiz. Yatak odamıza gelmeden hol var. Gerçek hayatta da öyle. Holde çamaşır asar gibi asmış eşim yılanları rüyamda. Yatak odası kapısına çok yakın. Eşim dışarı toprağa götürürken yılanlar birden kabından düşüp yere saçılıyor.

Hemen yatak odasına kaçıyoruz. Gerçek hayatta 6 aylık bebeğim var. Yatağı bizim odamızda. Rüyada da aynı. Ve bu şeffaf görünümlü ufak yılanlar kapıyı kapattığımız halde bebeğimin yatağının içine girmiş. Korkuyoruz ve evden kaçmak istiyoruz. Kapıyı açtığımızda, salonda 100 kiloluk bir kadının eni genişliğinde ve 30 metrekare salonu kaplayacak bir boyda ve turuncu siyah kalın çizgilerden oluşan devasa bir yılan gördük. Eşim önce korktu sonra çıkalım dedi ve o anda yılan ısırdı. Ben de odaya çektim ve zehri birkaç kez emerek tükürdüm fakat zehrin birazını yutmuşum. Öleceğimi anladım, ağzım kan doldu ama kanı görmedim. Teşekkür Ederim.

Rüyada yılanın zehrini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yılan zehri görülmesi iyileşme, şifa simgesidir. Yılan zehri mesajı bedensel rahatsızlıklardaki iyileşme olabileceği gibi daha çok ruhsal iyileşmeyi ve özellikle içimizdeki nefret, öfke, kin, kıskançlık gibi duygulardaki iyileşmeyi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yılanın Zehrini Görmek” için 2 yanıt

rüyamda bir denizin üstenden yürüyerek karşıya geçiyorum karşıda bir ormanın içinden giderken gri renkli bir yılanın zehirlemesi sonucu kolumda bir şişlik hissettim ve başka büyük ama çok büyük bir yılan gelip o yılanın zehrini vucudumdan emerek çıkarıyor bunun yorumu nedir

Rüyamda annem ve vefat etmiş babamla yemek yiyecektim, bir yılan geldi herkese zehirini saçtı ama bana daha cok zehir saçtı, vefat eden babamla yemek yememe izin vermedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir