Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek neye çıkar?

Rüyamda yanımda akrabalarımızdan birileri vardı, çok sıradan bir yerde gezerken küçük küçük hayvanlar gördük, yanımdakiler onlarla ilgilenirken, ben arkamı döndüm ve döner dönmez bir ses yılan “sana da bu kurban edilecek” gibi bir şey söyledi ve yeşil büyük bir konuşan yılan kafamı tamamen sardı.

Beni boğmak için ağzımı ve burnumu kapatıyordu. O an o kadar çok korktum ki gerçek gibiydi, “Allah’ım böylemi öleceğim” diye hem endişeliyim ölüyorum, hemde çok suçluluk hissediyorum, “günahlarım fazlaymış ki Allah nasip etti” diyorum, dua ettim kelimei şahadet getirdim içimden artık faydası yok duanın üzüldüm çok Allah in azabına uğrayacak kadar günahkar olduğumu düşünmek çok üzdü beni.

(Ben yılanlardan gerçekte de çok korkarım) sonra yılandan da bir taraftan kurtulmaya çalışıyorum bir kuvvetle attım üzerimden, koşmaya basladım kalabalık bir yere girdim, yılan jet gibi geldi “benden kaçamazsın” dedi ve ayak bileğimden soktu, zehrini hissettim, bitti dedim içimden ölüyorum orada uyandım. Ama boynum kafam ağrıyordu uyandığımda çok etkilendim rüyadan bayağı ağladın Allah’tan af diledim. Lütfen yorumlar mısınız konuşan yılan nedir? Benim için çok önemli

Kimden: seval
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu ve endişeli
Anahtar kelimeler: ölüm

Rüyada yılanla konuşmak neye yorulur?

Rüyada hayvan görmek, Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvanlar sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvan, bir uyarıdır. Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Rüyada yılanla konuşmak, yılanın kendisiyle konuştuğunu veya konuşan yılan görmek düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir, barışmaya işaret eder. Rüyada yılan ısırması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir. Rüyada yılan sokması sonucu zehirlenme varsa, zehirli yılan tarafında ısırılmak içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyin.

“Rüyada Yılanla Konuşmak” için 10 yanıt

Rüyada yılanın konuştuğunu görmek
Rüyamda biri ablamın çantasına yılan katıyordu ve ablam yılanı gördüğünde yılan ablama “kaç kendini benden kurtar” diyordu, bunun yorumu ne olabilir?

Rüyamda büyük bir kobra yılanı evde yaşıyormuş, biz dayımla koltukta otururken geldi bir anda yükseldi, dayım yılandan korkmam ama böyle yapması hiç iyi değil dedi, o anda bacağımdan beni ısırdı ama bir şey olmadı, sonra ben kafasından tuttum bacağımı bıraksın diye salavat getirerek kafasını okşadım, sonra uyandım.

Rüyamda arkadaşlarım ile beraberdim.Elimizde bir tane fare vardı onun ile ilgileniyorduk. Sonra fare kaçtı ve biraz ötede değişik bir yılana dönüştü. Sonra kuyruğu ile değişik bir kapıyı açtı. Bende yanına gidip “Bana kapıyı nasıl açtığını göster.”dedim. O da gösterdi, bir nevi arkadaş gibi bir şey olduk

piknikteydim. yilan bacagimi ısırdı.Ayagima baktığımda yılanın isirdigi yerden yukari doğru bir şeyler çıkıyor. Zehir olabilir. damarlar belli oluyordu. yilan isirdiktan sonra bir köpek geldi yılanın kafasini kopardi. sonra köpek yilana sordu neden isirdin. yilanin kafasi kopmuş bir şekilde dediki bana sana büyü yaptılar. bilen birisi yorumlasin Allah rizasi için

Rüyamda sarı bir yılanın önümden geçip bir kaç dakika sonra tekrar sarı yılanı gördüm ve “seni öldüreceğim” dedim, yılanda bana dedi ki “öldür o zaman beni”, ben yerden bulduğum taşı yılanın ortasından vurup ikiye parcaladim ve yılan ölmedi, beni kovaladı, yukarı doğru kaçarken ve bana dedi seni zehirledim kaçamazsin dedi.

Annem rüyasinda rahmetli halami gördü ve bir tane yilan gördü fakat rahmetli halam o yilani cagirip yiyecek verdi, yilan hic yanindan ayrilmadi ve rahmetli halama bakip hala diye cagiriyormus bu ne demek olur?

Rüyamda okulumun arka bahçesinde eski sınıf arkadaşlarımlaydım yılanlar sakindi ve samimi bir şekilde üzerime çıkıp etrafımı sardılar rüyada ilk başta korktum ama sonra onların üzerimde olması çok normalmiş gibi geldi 5 çeşit yılandı büyük yılan bana bişiler dedi etrafımdaki herkez bana bakıyodu sonra yılanlar ağzımdan içime girip girip çıkıyolardı ben girmemelerini söylüyodum içime yavru bıraktılar daha sonra ben onlar üzerimdeyken evimizin önüne geldim annem balkondaydı yan tarlada çocuklar ve kardeşim oyun oynuyolardı otarafa gittim korktular sonra yılanlar teker teker gittiler acaba nedir bunun açıklaması ?

Rüyamda yeğenimle bahçede dolaşırken bizi yılan kovaladı sonra eve kadar takip edip evde bir deliğe girdi sonra onunla arkadaş olup konuşmaya çalıştım sonra yılanı öldürdüm ama ölmedi o anda uyandım çok garip..

Eşim rüyasında 6 yaşındaki oglumuzun sarı büyük uzun ince bir yılanla konuştugunu gördü ve benim amca oglu yılanı öldürmeye çalışıyordu ama ölmüyordu…bu ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir