Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek neye çıkar?

Rüyamda yanımda akrabalarımızdan birileri vardı, çok sıradan bir yerde gezerken küçük küçük hayvanlar gördük, yanımdakiler onlarla ilgilenirken, ben arkamı döndüm ve döner dönmez bir ses yılan “sana da bu kurban edilecek” gibi bir şey söyledi ve yeşil büyük bir konuşan yılan kafamı tamamen sardı.

Beni boğmak için ağzımı ve burnumu kapatıyordu. O an o kadar çok korktum ki gerçek gibiydi, “Allah’ım böylemi öleceğim” diye hem endişeliyim ölüyorum, hemde çok suçluluk hissediyorum, “günahlarım fazlaymış ki Allah nasip etti” diyorum, dua ettim kelimei şahadet getirdim içimden artık faydası yok duanın üzüldüm çok Allah in azabına uğrayacak kadar günahkar olduğumu düşünmek çok üzdü beni.

(Ben yılanlardan gerçekte de çok korkarım) sonra yılandan da bir taraftan kurtulmaya çalışıyorum bir kuvvetle attım üzerimden, koşmaya basladım kalabalık bir yere girdim, yılan jet gibi geldi “benden kaçamazsın” dedi ve ayak bileğimden soktu, zehrini hissettim, bitti dedim içimden ölüyorum orada uyandım. Ama boynum kafam ağrıyordu uyandığımda çok etkilendim rüyadan bayağı ağladın Allah’tan af diledim. Lütfen yorumlar mısınız konuşan yılan nedir? Benim için çok önemli

Kimden: seval
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:29
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: korkulu ve endişeli
Anahtar kelimeler: ölüm

Rüyada yılanla konuşmak neye yorulur?

Rüyada hayvan görmek, Rüyada görülen hayvanın cinsine göre detaylı analiz yapmak gerekmekle birlikte genel olarak özellikle evcil hayvanlar, evcil hayvan, iyi bir servet, mutluluk, olumlu gelişmeler anlamına gelirken, yabani hayvanlar sıkıntılar veya korkular, hatta talihsizliği işaret ederler. Bir vahşi hayvan, bir uyarıdır. Rüyada hayvanlar sık sık insanın gelişmemiş yanı üzerinde mesajlar verirler.

Rüyada yılanla konuşmak, yılanın kendisiyle konuştuğunu veya konuşan yılan görmek düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir, barışmaya işaret eder. Rüyada yılan ısırması görmek, sinirli olma halini ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterirken yılanın ısırdığını görmek aynı zamanda cinsel dürtüleri temsil edebilir. Rüyada yılan sokması sonucu zehirlenme varsa, zehirli yılan tarafında ısırılmak içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyin.

10 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir