Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yılbaşı Ağacı Görmek

Rüyada yılbaşı ağacı neye delalet eder?

Dün gece rüyamda İstanbul’da bir gemideydim. Gemide yılbaşını geçirecekmişiz ve gemide kutlama hazırlıkları yapılıyor, kocaman bir yılbaşı ağacı gördüm bende birkaç süs taktım. Bu sırada geminin yan tarafında sudan bir dinozor çıktı, herkese korkunç yüzünü gösteriyordu. Gemidekiler bunun geminin bir hizmeti olduğunu, yılbaşı sürprizi olduğunu ve ışıklarla yapıldığını söylüyorlardı ama yine de korkuyordum. Sonra annem suya atladı ve sonra “beni kurtar” dedi ama çok sakindi suya giremedim. Annem kendi kendine yavaşça çıktı gemiye tekrar.

Gemide dinozor kostümünü yarıya kadar giymiş bir kadın gördüm. Daha sonra o gerçek dinozor oldu ama bu daha küçüktü. Onun da geminin bir hizmeti olduğunu söylediler ama yine de çok korkuyordum. Annemle birlikte tuvalete saklandık.

Rüyada yılbaşı ağacı görmek yorumu

Sema merhaba, rüyada gemi yolculuğu yaptığını görmek aslında düşüncelerini açık ve net, anlaşılır şekilde ifade etmek ve karşınızdaki kişini bunu anladığından emin olmak gerektiğini temsil etmektedir. Bunu başaramazsanız yeni bir bakış açısı denemek zorunda olduğunuzu belirtir. Rüyada yılbaşı görmek refah ve umutlarınızı artırmana sebep olacak yeni bir başlangıcı simgeler. Ruhani bir düzeyde aydınlanma veya yeni anlayışlara kavuşacağınızı simgeler.

Rüyada yılbaşı ağacı görmek rüya sahibinin iş hayatı, aile hayatı ve sosyal yaşamda her zaman güzel şeylerle ve iyi şeylerle karşılaşmasına, devamlı iyi işlere imza atacağına rivayet edilir. Yılbaşı ağacı almak kişinin kendisini engin bilgi ve beceriler ile donatacağına işaret eder. Rüya sahibi insanın eğitim gördüğü / çalıştığı alanda uzmanlaşmasına, kariyerinde büyük ilerlemeye delalet eder. Yılbaşı ağacı süslemek neşeli günler ve hayırlı kısmet gösterir. Rüyada sökülmüş yılbaşı ağacı görmek neşeli, şenlikli günlerin ertesinde bir acı haber almak veya üzücü bir durumla karşılaşmayı simgeler.

Rüyada dinozor görmek güçlü olmak arzunuzu, macera tutkunuzu, hayallerinizi simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir