Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yılbaşı Bileti Görmek

Rüyada yılbaşı bileti görmek ne demek?

Ben Kars’ta yaşıyorum ve rüyamda Arabistan’ın en küçük kağıt parası 1 riyali gördüm , hemde deste deste, oğlumun yılbaşı biletine ikramiye çıkmış, oda gidip Arabistan parası almış. Oğlum daha 9 yaşında.

Bende o paraları evin bir köşesine koymuşum, bir yere sığacak para değil, o kadar çok yani, anneme kardeşlerime söylüyorum. “Oğluma piyangodan çok para çıkmış” diye, hepimiz cok seviniyoruz. Anlamı nedir acaba?

Rüyada yılbaşı biletine para çıkması yorumu

Azize selam,

Rüyanız çok ilginç, çünkü rüyada yılbaşı bileti görmek var, piyangodan ikramiye kazanmak var, işin en ilginç yanı 9 yaşındaki çocuğun gidip Suudi Arabistan Riyali alması. Arabistan ile Riyal ile bir ilginiz var mı? Orada yaşayan / çalışan bir yakınınız varsa onun etkisi olabilir.

Rüyada yılbaşı piyangosu, yılbaşı bileti almak, yılbaşı bileti görmek, yılbaşı biletine ikramiye çıktığını görmek, yılbaşı biletine büyük ikramiye çıkması, yeni yıl bileti almak, yeni yıl bileti görmek, yeni yıl biletine ikramiye çıktığını görmek, yeni yıl biletine büyük ikramiye çıkması yeni başlangıçlar veya başlangıç bir yapmak için fırsatlar anlamına gelir. Ayrıca yeni bir proje veya hayatında farklı bir tarz başlatmayı temsil edebilir.

“Rüyada Yılbaşı Bileti Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir