Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yılbaşı Partisi Görmek

Rüyada yılbaşı partisi neye işaret eder?

Ben Antalya da okuyorum rüyamda yılbaşı için memleketim Eskişehir e evime gittiğimi görüyorum, gidiyorum ama Eskişehir’deki evim sanki Antalya’da. İçeride yılbaşı partisi  var. Sevmediğim ya da konuşmadığım sınıf arkadaşlarım var, partide onlarla gayet iyi konuşuyoruz muhabbet ediyoruz.

Gerçekte sevmediğim hiç konuşmadığım bir kız bir espri yapıyor ve fazla komik olmayan bu espriye ben çok gülüyorum ve kıza sarılarak çok sevdim seni diyorum. Ardından o kızın yanında oturan erkek arkadaşı bir oyun öneriyor. Oyun kutusu metalden içinde kor ateş var bunu üzerinize dökecek gibi yapacağım ama dökmeyeceğim cesareti olanlar oynasın diyor. Herkese yapıyor sıra bana gelince üzerime korlar düşüyor ve kollarıma geliyor azıcık yakıyor. Benim erkek arkadaşımda şaşkın bakıyor ama hiç bir şey yapmıyor.

Sınıfımdan başka bir kız, kız arkadaşın yanıyor bir şeyler yapsana dediğinde birden kendine geliyor beni kaldırıyorlar. daha sonra parti bitiyor yine Eskişehir’deki evimdeyim telefonum çalıyor sürekli açıyorum garip sesler geliyor kapatıyorum. hala ısrarla aramaya devam ediyor ben açmıyorum. telefon sürekli başıma bela açıyor kurtulmaya çalışıyorum atıyorum telefonumu dönüp dolaşıyor beni buluyor bir türlü kurtulamıyorum ne yapsam. çantama koyuyorum, deli gibi sarsılıyor bazen çantayı eritiyor veya yakıyor.

Kardeşime bunun bir lanet olabileceğini söylüyorum ve anneme anlatıyoruz annem inanmıyor. daha sonra çantamı asansörün arkasına merdiven boşluğuna asıyorum. annem merdivenden çıkarken çantamı görüyor telefonun deli gibi çaldığını ve çantamı erittiğini görüyor ve bize inanıyor gidiyorum telefonu çantamdan almaya bi bakıyorum ki yanına koyduğum diğer telefonu eritmiş.

Bu sırada bize bi kız dadanıyor küçük bir kız evin camına vuruyor hayalet gibi dünya dışı bi varlık gibi birşey bu kız. sürekli bizimle uğraşıyor öldürmeye çalışıyor telefonla bu kötülüğü yapanın da o olduğunu düşünüyoruz kardeşimle. sonunu tam olarak hatırlayamıyorum ama böyle karışık bir rüya gördüm gece boyunca telefonla uğraştım durdum rüyamda. Kabus gibi bir şeydi sürekli başa sarıyordu karmaşık bir rüyaydı ne anlama geliyor bütün bunlar yorumlarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Rüyada yılbaşı partisi görmek neye yorulur?

Rüyada yılbaşı partisi görmek, yılbaşı eğlencesi, yılbaşı kutlaması görmek kutlama, dönüm noktası anlamlarını simgeler. İyi bir yıla girdiğini görmek kutlama yapmayı ifade eder. Rüyada yılbaşı partisine katılmak, katıldığını, eğlendiğini görmek görmek, Gözden geçirmeniz gereken durumlara işarettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar herhangi bir mesaj vermemektedir ve uyanık hayattaki güncel kimi konuların yansımasıdır. Yılbaşı partisi yılbaşı kutlamalarının, telefonu eriten varlık ise Anadolu’da bir ailenin evinde gerçekleşen ve medyada çok yer alan olayın yansımasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir