Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yıldırım Görmek

Rüyada yıldırım düşmesi neye delalettir?

Ben rüyamda evimizin önünde akşam vakitleri dururken birden bana yıldırım çarptığını görüyorum ve korkudan altıma pislemişim daha sonra fark ediyorum. bu ne demektir? sonrasında saçma sapan şeyler daha görüyorum.

Rüyada yıldırım görmek neye yorulur?

Yelis selam, rüyada yıldırım çarptığını görmek sıkıntılı günlere, sabırlı olmanız gerektiğine zamanla atlatacağınıza işarettir. Rüyada kendi bokunu görmek, altına pislediğini görmek ise bunların biteceği, huzura kavuşacağının teyidi anlamına gelir.

Rüyada yıldırım görmekRüyada yıldırım görmek genellikle negatif mesajlar verir ve yıldırım çakması, yıldırım düştüğünü görmek rüya sahibinin reel hayatta bir zarar veya ziyana uğramasına, üzerinde çalıştığı işte başarısızlığa veya zaman kaybına, bu zararlardan dolayı meydana gelecek can sıkıntısına rivayet edilir. Ancak yıldırım sonucu ölüm olmazsa bunları bir süre sonra düzeleceğine yorulur.

Yıldırım evinize düşerse ev sahipleri için  sıkıntılı günlere, sabırlı olmanız gerektiğine zamanla atlatacağınıza işarettir. Yıldırım size düşerse ciddi bir rahatsızlık geçireceğinize işaret eder.

“Rüyada Yıldırım Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yıldırım çakması

Rüyamda dışarıda tek başıma duruyorum. Çevrede hiç bir şey gözükmüyor. Ne bir ışık ne bir ses var. Durduğum yeri dahi göremiyorum. Sadece uzakta yıldırımların çaktığını görüyorum. Ama onun dışında gökyüzünde de hiç bir şey gözükmüyor. Ne yıldız ne güneş ne bulut ne de ay. Hiçliğin içinde sadece yıldırımları görüyorum

Yaş: 20, Cinsiyet: Erkek, Bekar, Öğrenci

Mehmet

Gördüğünüz rüya, içinde bulunduğunuz yalnızlık duygusundan çıkmanız gerektiğini, aksi takdirde bazı sorunlar yaşayabileceğinizi simgelemektedir.

Rüyada yıldırım çaktığını görmek
Merhaba hocam, ben rüyamda akşam vakti yıldırım çaktığını gördüm, birde yıldırımın ışığı pencereden bana parlıyordu, yanıtlarınız benim için değerli. İnşallah yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci, endişeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir